Środa, 4 stycznia 2012, 23:41

Polskie gwiazdy NIE WSTYDZĄ SIĘ JEZUSA!!! Zobacz zdjęcia!

prawda
fałsz
Polskie gwiazdy NIE WSTYDZĄ SIĘ JEZUSA!!! Zobacz zdjęcia!
W Internecie rozpoczęła się kampania społeczna mająca na celu nakłonić Polaków do publicznego okazywania swojej wiary. Aby dołączyć do akcji wystarczy zamówić breloczek. Widnieje na nim krzyż i napis : „Nie wstydzę się Jezusa”.

Czyżby Kościół zdał sobie sprawę z tego, że nie jest atrakcyjnym miejscem dla młodych ludzi i w ten sposób próbuje ich przyciągnąć? Wydaje się, że ta akcja ma więcej wspólnego z marketingiem niż pożytkiem społecznym.

Na stronie internetowej akcji widnieje licznik, który w chwili pisania tego artykułu pokazuje liczbę 724 595. Wśród tych osób są również ludzie znani z okładek czasopism i ekranów telewizyjnych. Przełamali swój wstyd i odważyli się wesprzeć akcję muzycy, dziennikarze, sportowcy, aktorzy oraz kabareciarze.

Można dokładnie zapoznać się z ich świadectwami na wspomnianej już stronie kampanii. Jeżeli nie wierzycie, to możecie sprawdzić, kto posługuje się oklepanymi formułkami "w świętej sprawie”. Radosław Pazura przekonuje, że „jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam!”. Wśród sportowców promujących akcję znalazł się Kuba Błaszczykowski oraz Agnieszka Radwańska. Wypowiadają się nawet znani z niebanalnego poczucia humoru członkowie kabaretu MumioJadwiga i Dariusz Basińscy.

Uważacie, że takie akcje są potrzebne? Czy może religia powinna bronić się sama i nie uciekać do gadżetów w rodzaju breloków do kluczy? Przecież wstyd przez ukazywaniem własnej religijności tkwi głęboko we wnętrzach katolików, a nie ich kieszeniach;)BF

Komentarze

Kasia 16 listopada 2012 14:01
Ja rowniez taki mam przy kluczach i nie wstydze sie wrecz przeciwnie :) Pozdrawiam
Gość 7 stycznia 2012 01:08
to że można nosić to w kieszeniach to już sobie sami dopisaliście ja np. noszę na plecaku, torebce :] i nie wstydzę się Jezusa ! ^^
Gość 6 stycznia 2012 14:32
Mam taki sam medalik :D I TAKŻE NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA !
Gość 6 stycznia 2012 09:03
Ja też się nie wstydzę że wierzę w Jezusa i wy też nie możecie się wstydzić! ! ! !
Gość 6 stycznia 2012 00:00
no właśnie nie marketing, bo w sumie w pewnych kręgach to obciach przyznawać się do wiary...ja jestem dumny , że znani ludzie się nie wstydzą JEZUSA.
Nie wstydzę się Jezusa przed ludźmi :))
Gość 5 stycznia 2012 16:51
Pragnę zaznaczyć, że takie breloki są już od dawna. Wszyscy moi znajomi to mają i nie ma to żadnych celów marketingowych. JEZUS GÓRĄ !
Gość 5 stycznia 2012 09:06
Wedlug mnie te polskie gwiazdy zwariowaly. Tak naprawde nie ma to nic wspolnego z wiara. Czysty marketing i reklama.Szkoda tylko ze ze przyszly takie czasy gdzie kosciol, wiara i religia potrzebuja takiej tandetnej reklamy!
miriam 5 stycznia 2012 07:00
Marketing przede wszystkim.Reklama dzwignia chandlu.Sekta katolicka musi caly czas pozyskiwac nowych wyznawcow bo inaczej biskupi zdechna z glodu...
Gość 5 stycznia 2012 01:15
Do publicznego okazywania wiary ?! Co?!