Środa, 4 stycznia 2012, 22:20

Śmiałe sceny erotyczne w najnowszym polskim filmie!

prawda
fałsz
Śmiałe sceny erotyczne w najnowszym polskim filmie!
foto: zwiastun
Ostatnio stworzyliśmy dla Was ranking filmów i ról, które wstrząsają i zachwycają zarazem. Wśród zestawienia pojawiła się produkcja "Big love". Świeży zwiastun filmu daje widzom obietnicę, że na ekranach kinowych pojawią się sceny mogące wywołać rumieńce na niejednej twarzy.

Antoni Pawlicki, odtwórca głównej roli, nieco szokuje nowym wizerunkiem, ponieważ wcześniej grywał postacie spokojne. Być może to wyzwanie otworzy mu furtkę do prawdziwej kariery.

Na premierę musimy poczekać jeszcze dobry miesiąc, ponieważ "Big love" wchodzi do kin 10 lutego. Czy stanie się Walentynkowym hitem o nieszczęśliwej i trudnej miłości?

Ada Szulc, finalistka talent- show, nagrała piosenkę na potrzebę filmu, która stała się muzycznym motywem przewodnim filmowego dzieła.

foto: zwiastun


foto: zwiastun
Zobacz zwiastun filmu i posłuchaj wykonywanego przez Adę utworu:

A.

Komentarze

Gość 23 lutego 2012 23:20
Jeszcze nie gwiazda a już gwiazdorzy! - żal mi was... super film!
Gość 22 lutego 2012 14:40
ja juz dawno ten film widzialm rewelacji nie ma , przesadzaja z tymi reklamami, a jedyne co dobre z tego filmu , to zwiastun i piosenka Ady , reszta porazka!
Gość 6 stycznia 2012 00:14
taa, znając polski rynek to będzie imo udawany seks i sztuczne jęki do kamery :D
Jak już robić filmy z seksem to na maksa :p Tzn. niesymulowane sceny - było kilka takich filmów, któe wcale nie były "xxx".
Ostatnio widziałem duński film, który nie był o seksie, ale tam aktorzy kochali się bez udawania - było widać baaardzo wyraźnie ;P
liczy się FABUŁA a nie golizna czy jej brak imo
lulu 5 stycznia 2012 15:24
napewno bedzie fajny!