Czwartek, 24 listopada 2011, 14:32

Doda TOPLESS!!

prawda
fałsz
Doda TOPLESS!!
foto: polki.pl/viva.html
Nieustająca promocja Dody i jej nowego faceta w mediach wciąż trwa. Piosenkarka nie ustaje w swoich wysiłkach, by pokazać łączące ją uczucie z ukochanym i podkreślić jego pozycję w światku polskiego show biznesu.

Dla Dody i Błażeja to już ostatni dzwonek, aby zaistnieć na polskich salonach, bowiem oboje przeprowadzają się do Stanów Zjednoczonych, gdzie Doda rozkręca swoją karierę za pomocą rozbieranych sesji w magazynach dla panów.

Niestety Szychowski jest o wiele mniej charakterystyczny niż Nergal, dlatego wciąż mało o nim słychać. Dlatego też, Doda postanowiła zaatakować ze zdwojoną mocą. Razem z ukochanym pojawiła się w najnowszym wydaniu „Vivy”.

Okładka magazynu krzyczy do czytelników gołą klatą tancerza i równie nagimi piersiami Dody. Piosenkarka topless przytula się do partnera i czule go obejmuje. Zdjęcie opatrzone jest podpisem: „Czy z tego będzie ślub?” Para obściskuje się nie tylko na okładce, ale również wewnątrz magazynu. Udziela także wspólnego wywiadu, w którym szczerze mówi na temat związku i miłości.

Czytelnicy „Vivy” mogą przeczytać o rosnącym uczuciu pary, ich planach na przyszłość i wspólnych początkach. Błażej wyznaje, że jest z Dodą już od pół roku. Zakochani nadają sobie pieszczotliwe przezwiska, a tancerz poznał już rodziców Rabczewskiej.

Podobno ojciec Dody od razu polubił Szychowskiego, bo tancerz to nie chuchro wygląda jak prawdziwy facet i ma porządny biceps. Czyżby to był przytyk do Nergala, który jest niezwykle szczupły, a i bicepsu na nim nie uświadczysz?

Czas pokaże, czy zabiegi Dody pomogą wypromować jej nowego chłopaka. Może jakaś stacja telewizyjna zrobi ze Szychowskiego jurora w swoim programie rozrywkowym? Nadawałby się?

Komentarze