Czwartek, 22 grudnia 2011, 00:19

Zamachowski zagra UBEKA!

prawda
fałsz
Zamachowski zagra UBEKA!
Nikt nie wie, czy Zbigniew Zamachowski jest śpiewającym aktorem czy grającym piosenkarzem. Tego nie wie nawet on sam. Zresztą, nie ma chyba sensu się nad tym zastanawiać. Jego interpretacje piosenek są po prostu małymi spektaklami.

Jednak wydaje się, że najtrudniejsza rola przed nim. Zamachowski ma się wcielić w rolę ubeka. Będzie musiał się sporo natrudzić, aby wiarygodnie zagrać czarny charakter w filmie o Lechu Wałęsie.

Role, w które do tej pory wcielał się Zamachowski określilibyśmy raczej jako dobrotliwe. Jest facetem, o którym śmiało można powiedzieć, że „dobrze mu z oczu patrzy”. Jego ciepły głos pojawia się pomiędzy audycjami radiowej Trójki. Jest szczęśliwym mężem i ojcem czwórki (!!!) dzieci. Czy ktoś taki może być przekonujący w roli postaci moralnie niejednoznacznej?

Tego dowiemy się niebawem. Ale już teraz jednego możemy być pewni – film z jego udziałem to pozycja obowiązkowa do obejrzenia w kinie. Zamachowski to marka, która daje pewność, że to co zobaczymy na ekranie nie będzie kolejnym polskim gniotem

BF

Komentarze

Gość 22 grudnia 2011 01:49
Zachalturzyl w TP i tam widac jaki jest mierny.