Wtorek, 22 października 2013, 11:53

Biedronka wreszcie wprowadzi płatność kartą. Z tej okazji dyskont zostanie zamknięty na 3 dniowe świętowanie!

prawda
fałsz
Biedronka wreszcie wprowadzi płatność kartą. Z tej okazji dyskont zostanie zamknięty na 3 dniowe świętowanie!
Po ponad piętnastu latach od powstania dyskontu, sieć Biedronka w końcu wprowadzi możliwość płacenia kartą. Do tej pory nie było to możliwe ze względu na opory pracowników i koszt wyposażenia sklepów w terminale.

Jest to tak wielkie wydarzenie, że z tej okazji sklepy zostaną zamknięte na 3 dni, a pracownicy wezmą udział w ogólnopolskiej fecie! Do świętowania zostaną również zaproszeni klienci sklepu. W wielu miastach odbędą się festyny i koncerty. Zaproszeni zostali m.in. Prezydent RP pan Bronisław Komorowski z żoną, piłkarze Borrussi Dortmund, Reprezentacja Polski w piłce siatkowej i wielu innych. Zagrają takie zespoły jak Czerwony Tulipan i Boys, pojawi się również CeZik.

Do tej pory właściciele sklepu tłumaczyli, że płatności kartą nie mogą zostać wprowadzone, ponieważ umiejętność obsługi terminala nie leży w zakresie obowiązków obsługi. Pracownicy i tak pracują jednocześnie jako magazynierzy, merchandiserzy, kasjerzy i sprzątacze. Kolejna umiejętność wymagałaby zatrudnienia nowej kadry albo podwyższenia płacy obecnej.

Obecny kompromis wypracowano dzięki terminalom samoobsługowym, co oszczędza czas kasjera i klienta.
Impreza potrwa od 1 do 3 listopada.

Komentarze