Poniedziałek, 8 lipca 2013, 12:14

Komornik zabrał restauracje Gessler!

prawda
fałsz
Komornik zabrał restauracje Gessler!
foto: www.mwmedia.pl
Znana restauratorka i gwiazda telewizyjnego show, Magda Gessler, ma poważne kłopoty finansowe. Okazuje się, że autorka kuchennych rewolucji, sama ich potrzebuje. Jak dowiedział się "Wprost", komornik zajął 3 należące do niej restauracje.

Magda Gessler wykreowała się na największą znawczynię gotowania w naszym kraju. W swoich programach potrafi zmienić największą nawet ruderę w restaurację. Ciekawe tylko na ile dochodowe są potem te miejsca? Skoro Magda nie potrafi utrzymać własnych lokali, to czemu właściciele TVN pozwalają jej mieszać się w interesy innych?

Z powodu niespłaconych długów komornik zajął jej najważniejszy lokal - restaurację U Fukiera. Gessler nie może decydować o losach lokalu, podejmować właściwie żadnych decyzji związanych z finansami. Wszystkie zarobione pieniądze zabiera komornik. Jest on upoważniony do zarządzania własnością gwiazdy. Oznacza to, że nawet sprzęt czy sam lokal może zostać sprzedany na poczet długu.

To nie koniec kłopotów Magdy. Komornik zajął też 2 inne spółki - Leon i Zielnik. Sprawa wygląda na poważną. Ciekawe czy Gessler uda się uratować choćby część własności.

Komentarze