Wtorek, 21 maja 2013, 13:12

Jola Rutowicz chce wystąpić w teledysku zespołu WEEKEND!

prawda
fałsz
Jola Rutowicz chce wystąpić w teledysku zespołu WEEKEND!
Tabloidy ogłosiły wielki powrót Joli Rutowicz na salony, a przynajmniej jej chęć powrotu. "Gwiazda" ogłosiła, że jest w ciąży i z tej okazji zrobiła sobie prowokującą sesję na łóżku.
Zdjęcia umieściła na swoim profilu na Facebooku.

Po powrocie do Polski "celebrytka" szuka pracy - najchętniej w show biznesie. SWOJE ZDJĘCIA WYSŁAŁA ZESPOŁOWI WEEKEND i napisała w mailu, że bardzo chce WYSTĄPIĆ W ICH NOWYM TELEDYSKU! Napisała też, że świetnie się rusza i chętnie przyjdzie na zdjęcia próbne!

Teledysk do piosenki "Ona tańczy dla mnie" zgarnął rekordy popularności, a to jest to czego Jola pragnie całym sercem. To jak bardzo ceni sobie popularność opisała na Facebooku.

Kochani...swietnie sie czuje w kraju....i Szczerze Wam powiem iz brakowalo mi rozpoznawalnosci...jest to cholernie mile:)) Wczoraj napadl na mnie caly autokar pelen dzieciaczkow..:)),ktore z radosci piszczaly a raczki niektorych z nich drgaly jak galaretka:))to chyba z podniecenia)))byly tak zaskoczone faktem iz widza mnie na zywo... i zaczelo sie..autograffy..zdjecia....mile... (pisownia oryginalna)

Czy Robert Liszewski zaprosi ją do współpracy przy kolejnym teledysku? A jeśli tak to jak myślicie, kto bardziej by na tym skorzysta?

foto: www.facebook.com


foto: www.facebook.com

Komentarze