Czwartek, 17 stycznia 2013, 14:20

Mikołaj Krawczyk CHCE WRÓCIĆ DO ANETY!?

prawda
fałsz
Mikołaj Krawczyk CHCE WRÓCIĆ DO ANETY!?
foto: mwmedia.pl
Po odejściu Mikołaja Krawczyka, Aneta Zając nie załamała się, tylko postanowiła zawalczyć o lepsze życie dla siebie i swoich dzieci. Taka silna Aneta na nowo SPODOBAŁA SIĘ KRAWCZYKOWI. Czyżby aktor planował do niej wrócić?!

Aktorka ma bardzo udaną karierę zawodową. Dzięki rolom w serialach Pierwsza Miłość i Galeria odłożyła trochę pieniędzy i kupiła mieszkanie dla siebie i chłopców.

Jak donosi Fakt Mikołaj Krawczyk docenił silną i pewną siebie Anetę i coraz chętniej pojawia się w jej nowym mieszkaniu. Aktor twierdzi, że chce naprawić stosunki ze swoimi synami i chce stać się częścią ich życia, ale w tych "częstych wizytach" kryje się coś więcej.

Znajomi Anety zauważyli, że aktorka "daje się poznać swojemu byłemu partnerowi z jak najlepszej strony – jako odpowiedzialna matka i silna kobieta". Podobno jej nowa postawa bardzo imponuje Krawczykowi, który po początkowym zauroczeniu Włodarczyk, coraz chętniej przebywa z Anetą i dziećmi.

Czyżby aktor zatęsknił za ciepłem domowego ogniska? Może Mikołaj zorientował się, że popełnił okropny błąd, zostawiając Anetę i postara się go naprawić?

foto: mwmedia.pl

Komentarze