Środa, 9 stycznia 2013, 15:45

Farna Z KOCHANKIEM OBŻERA SIĘ W FASTFOODZIE!?

prawda
fałsz
Farna Z KOCHANKIEM OBŻERA SIĘ W FASTFOODZIE!?
foto: mwmedia.pl
Wczoraj pisaliśmy o tym, jak ciężko Ewa Farna znosi dietę. Piosenkarka cieszy się ze zrzuconych kilogramów i z tego, że jej ciało zmienia się na lepsze, ale jednocześnie nie potrafi zrezygnować z wielu przyjemności.

Ewka informowała niedawno, że udało się jej zrzucić 5 kilogramów, a jej samopoczucie bardzo się poprawiło. Niestety ciężka praca nad sobą jest okupiona sporym wysiłkiem psychicznym. Podobno Ewka nie wytrzymuje już "tej całej diety".

"Ewa co prawda zrezygnowała z tłustego jedzenia, ale nie może poradzić sobie bez słodyczy. Zdarza jej się podjadać batoniki. Często jest w złym nastroju. Co chwila wspomina, że ma dość tej całej diety" - donosi Fakt.

Młoda gwiazda postanowiła odnieść się do tych plotek i zrobiła to z właściwą sobie przekorą. Na swoim profilu napisała:

"Wlasnie siedze i jem meeega duze czekoladowe ciasto z tajemniczym (nie)znajomym, ktory na biezaco relacjonuje to naszym zaprzyjaznionym portalom plotkarskim. Tylko dopije te 2l coli i lece, bo jak siedzialam godzine temu w fastfoodzie z innym znajomym ( czytaj kochankiem) jedzac MAXI pizze, gdzies zostawilam 5kilo.." (pisownia oryginalna)

Jak myślicie Ewka pisała prawdę?

Komentarze