Środa, 5 grudnia 2012, 13:09

Lohan ZBANKRUTOWAŁA! Urząd Skarbowy zajął jej konta!

prawda
fałsz
Lohan ZBANKRUTOWAŁA! Urząd Skarbowy zajął jej konta!
foto: facebook.com
Można byś sławnym i bogatym, ale o pewnych obowiązkach nie wolno zapominać. Jednym z nich są podatki. Lindsay myślała chyba, że jej fiskus nie dopadnie i że się jej upiecze. Niestety, przeliczyła się. Celebrytka JEST BANKRUTEM.

Lindsay jest winna fiskusowi 234 tysiące dolarów za 2009 i 2010 rok. Całkiem niedawno na jej konto wpłynęło 100 tysięcy dolarów od Charliego Sheena, który postanowił jej pomóc i spłacić część długów. To jednak nie wystarczyło, bo jak się okazuje aktorka jest winna także niemały podatek za rok 2011.

Celebrytka miała sporo czasu na spłatę wszystkich zaległości, w końcu jednak urzędnikom znudziło się czekanie i ZAJĘLI JEJ KONTA BANKOWE. Lohan nie został grosz przy duszy. Od tej pory wszystko, co będzie wpływało na jej rachunek bankowy zostanie zajęte przez urząd skarbowy na poczet spłaty długów.

- Żyje na bogato, sypia w najlepszych hotelach, podróżuje pierwszą klasą. Wydaje wszystko, co zarabia. Na podatki nic nie zostaje - mówi osoba z jej otoczenia.

Aktorka jest zdesperowana. Jej znajomi mówią, że szuka jakiejkolwiek pracy. Oczywiście w branży filmowej, celebrytka przecież nie zniży się do poziomu "zwykłych ludzi" i nie pójdzie pracować w sklepie. Zresztą, z jej nawykiem "pożyczania sobie" towarów, żaden pracodawca i tak by jej nie zatrudnił.

Komentarze