Piątek, 9 listopada 2012, 13:33

KOLEJNE KŁAMSTWA Rozenek!

prawda
fałsz
KOLEJNE KŁAMSTWA Rozenek!
foto: mwmedia.pl
Na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące Perfekcyjnej Pani Domu. Do tej pory dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek na potrzeby programu została odmłodzona (z 41 na 34 lata), przeszła kilka operacji plastycznych, a prywatnie korzysta z pomocy sprzątaczki.

Mało tego! Willa, w której rzekomo mieszka idealna gospodyni została wynajęta na potrzeby programu. Teraz mamy dla Was kolejne rewelacje dotyczące Rozenek, które zapewne znów wpłyną na jej wiarygodność. Okazuje się, że Jacek Rozenek jest jej drugim mężem! Kiedy Małgosia go poznała BYŁA JUŻ ROZWÓDKĄ!

Swojego pierwszego męża Rozenek poznała na studiach prawniczych. Nic więcej o nim nie wiadomo. Wiadomo jednak, że jest to KOLEJNE KŁAMSTWO o Małgorzacie Rozenek, którym uraczyli nas producenci jej programu. A jak wiadomo widz nie lubi gdy się go robi w konia. Tylko czekać, aż PPD straci na oglądalności, a publiczność odwróci się od nieuczciwej prowadzącej.

Najdziwniejsze jest to, że producenci programu stwierdzili, iż wszystkie te elementy życiorysu Rozenek NIE BĘDĄ SIĘ NADAWAŁY DO PPD i trzeba je WYKREŚLIĆ lub ZMIENIĆ. Przecież jeśli prowadząca ma 41 lat i nie wygląda jak plastikowa lalka, a w dodatku jest rozwiedzioną kobietą po przejściach byłaby bardziej wiarygodna niż zoperowana 34-latka, która ma idealne życie.

Komentarze