Poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:31

Brazylijska gwiazda ZMARŁA PODCZAS LIPOSUKCJI

prawda
fałsz
Brazylijska gwiazda ZMARŁA PODCZAS LIPOSUKCJI
foto: telegraph.co.uk
Pamela Nascimento gwiazda brazylijskiej telewizji i modelka zmarła podczas zabiegu liposukcji. Odsysanie tłuszczu uszkodziło jej nerki i 27-letnia kobieta wykrwawiła się na śmierć.

Zabieg przeprowadzał doktor Julio Yoshimura w prywatnej klinice w Sao Paulo. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Liposukcja uszkodziła kobiecie nerki, a gdy modelka zaczęła intensywnie krwawić, zamiast opanować krwotok, chirurg postanowił kontynuować zabieg. Pamela zmarła na stole operacyjnym.

Enedida Nascimento, ciotka Pameli, przyznaje, że miała ona obsesję na punkcie swojego wyglądu.

- Zawsze mówiła, że chce się pozbyć tłuszczu, ale nie powiedziała mi o najnowszej liposukcji. Gdyby mi powiedziała, nie pozwoliłbym jej. Dopiero co leczyła żylaki - powiedziała dla brazylijskiej telewizji.

Po tym, jak lekarz z kliniki zadzwonił do Enedidy poinformować o śmierci Pameli, ciotka nabrała podejrzeń. Chirurg powiedział jej, że podczas zabiegu nie było żadnych komplikacji, a modelka po prostu zmarła. Jednak kiedy ciotka Pameli przyjechała do kliniki zidentyfikować i odebrać ciało, była przekonana, że jej bratanica nie zmarła z przyczyn naturalnych.

- Poszłam do szpitala, aby rozpoznać jej ciało. Personel wydawał się bardzo zdenerwowany, wszyscy drżeli ze strachu. Chcieli abym zabrała jej ciało i pochowała najszybciej jak to możliwe. Byłam pewna, że coś w tym szpitalu było nie tak i dopuszczono się zaniedbania, dlatego Pamela umarła - wyznała Enedida.

Kobieta postanowiła zawiadomić policję, która wszczęła śledztwo. Zwłoki modelki ekshumowano i przebadano. Lekarz sądowy stwierdził, że przyczyną śmierci była źle przeprowadzona operacja. Doktora Julio Yoshimura aresztowano i przedstawiono zarzuty morderstwa.

Komentarze