Sobota, 3 listopada 2012, 10:00

Paris Hilton POWIĘKSZYŁA SOBIE PIERSI!

prawda
fałsz
Paris Hilton POWIĘKSZYŁA SOBIE PIERSI!
foto: gofugyourself.com
Paris Hilton dość dawno nie pokazywała się w błysku fleszy. Dziedziczka fortuny raczej unikała fotografów. Nawet na halloweenowej imprezie nie chciała pozować do zdjęć. My wiemy dlaczego! Paris POWIĘKSZYŁA SOBIE PIERSI na prośbę swojego chłopaka i nie chce tego ujawnić!

Jak się okazało Paris Hilton unikała fotoreporterów z powodu OPERACJI WSZCZEPIENIA IMPLANTÓW PIERSI. Milionerka powiększyła sobie biust, ponieważ POPROSIŁ JĄ O TO JEJ OBECNY PARTNER. Nie chce jednak ujawniać żadnych szczegółów i na razie woli zniknąć z życia publicznego.

Jednak gołym okiem widać, że biust Paris jest o kilka miseczek większy. Celebrytka jest dość szczupła i nigdy nie mogła pochwalić się pokaźnymi piersiami. Tymczasem na najnowszych fotkach z imprez halloweenowych, w których brała udział, gołym okiem widać, że PIERSI PARIS SĄ BARDZO POWIĘKSZONE!

Aż dziwne, że dziedziczka fortuny nie chwali się swoją operacją na prawo i lewo, bo zwykle szczegółowo opowiada o wszystkich aspektach swojego życia. Porównajcie aktualne zdjęcia Paris z Halloween i z roku 2010. Prawda, że duża różnica?

foto: india-server.com


foto: photobucket.com


foto: enjoythepics.com

Komentarze

Gość 14 listopada 2012 23:32
albo gorsety sciskaja i piersi podnosza do góry:)
Gość 14 listopada 2012 23:32
hm nie powiekszyla tak mysle w takich strojach to podciagaja piersi biustonosze tez sa lepsze niz w stroju kapielowym napewno albo wkladki he ze stroju kapielowego by jej wyplynely he
DDD 14 listopada 2012 21:52
zwrocili by chociaz uwage na to ze przytyla troche...
wiec ma co podciagnac na cycki^^
mmmmmmm 5 listopada 2012 22:39
aj tam powiększyła, push up ma zajebisty