Sobota, 3 listopada 2012, 14:00

ZOSTAWIŁ JĄ Z DZIECKIEM, ona daje mu kolejną szansę

prawda
fałsz
ZOSTAWIŁ JĄ Z DZIECKIEM, ona daje mu kolejną szansę
foto: mwmedia.pl
Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że młody student dziennikarstwa, z którym związała się Olga Bołądź porzucił ją, gdy dowiedział się, że jest w ciąży. Jak się teraz okazuje aktorka chce mu dać jeszcze jedną szansę.

Gdy tylko Rafał odszedł od Bołądź i kazał jej "radzić sobie na własną rękę", przyszła mama zapowiedziała, że sama wychowa dziecko. Teraz jednak, gdy emocje opadły stwierdziła, że dobrze by było, gdyby ojciec był obecny w życiu jej maleństwa, choćby na odległość.

Postanowiła dać nieodpowiedzialnemu partnerowi jeszcze jedną szansę. Rafał ma czas do porodu, aby zdecydować, czy chce brać udział w wychowaniu dziecka. Sama Bołądź ma nadzieję, że jej młodszy kochanek będzie uczestniczył w życiu dziecka i stanie na wysokości zadania, mimo że sprawy między nimi nie poukładały się tak, jakby tego chciała.

"Racjonalna" reakcja aktorki jest dla nas nieco niezrozumiała. Jak można oczekiwać od kogoś, kto wyparł się własnego dziecka, że będzie chciał je wychowywać po porodzie? I jeszcze dawać mu czas do namysłu!?

Komentarze

Napalony 6 listopada 2012 20:44
Wow