Środa, 24 października 2012, 13:20

TVN ODMŁODZIŁ Rozenek o 10 LAT!

prawda
fałsz
TVN ODMŁODZIŁ Rozenek o 10 LAT!
foto: mwmedia.pl
Wiemy już, dlaczego Małgorzata Rozenek zafundowała sobie operacje plastyczne za 40 tysięcy złotych. Nie dla poprawy swojego samopoczucia, nie dla zamaskowania pewnych niedoskonałości, ale po to, by KŁAMAĆ NA TEMAT SWOJEGO WIEKU I ODMŁODZIĆ SIĘ O 10 LAT!

Rozenek zrobiła operacje na krótko zanim zaczęła prowadzić "Perfekcyjną Panią Domu". Kiedy program ruszył, TVN postanowił zareklamować Rozenek. Na oficjalnej stronie programu Perfekcyjna Pani Domu czytamy, że prowadząca show ma... 34 lata.

Jak jednak donoszą tabloidy Małgorzata Rozenek JEST PRAWIE O 10 LAT STARSZA! Dwa lata temu pojawiła się bowiem w programie "Kobieta Cafe". Opowiadała wtedy o trudach wychowania dzieci i prowadzeniu domu, skarżyła się też, że "nie ma siły na seks".

Jej wypowiedź opatrzona była paskiem z imieniem oraz wiekiem - 41 LAT! Dziś więc Perfekcyjna Pani Domu powinna mieć 43 LATA! Jednak zarówno TVN jak i ona sama TWIERDZĄ COŚ ZUPEŁNIE INNEGO!

Dlaczego Rozenek KŁAMIE NA TEMAT SWOJEGO WIEKU? Czy 40-letnia kobieta nie pasuje do wizerunku "perfekcyjnej pani domu"? Jak muszą się czuć kobiety w jej prawdziwym wieku?!

Komentarze