Środa, 24 października 2012, 13:20

TVN ODMŁODZIŁ Rozenek o 10 LAT!

prawda
fałsz
TVN ODMŁODZIŁ Rozenek o 10 LAT!
foto: mwmedia.pl
Wiemy już, dlaczego Małgorzata Rozenek zafundowała sobie operacje plastyczne za 40 tysięcy złotych. Nie dla poprawy swojego samopoczucia, nie dla zamaskowania pewnych niedoskonałości, ale po to, by KŁAMAĆ NA TEMAT SWOJEGO WIEKU I ODMŁODZIĆ SIĘ O 10 LAT!

Rozenek zrobiła operacje na krótko zanim zaczęła prowadzić "Perfekcyjną Panią Domu". Kiedy program ruszył, TVN postanowił zareklamować Rozenek. Na oficjalnej stronie programu Perfekcyjna Pani Domu czytamy, że prowadząca show ma... 34 lata.

Jak jednak donoszą tabloidy Małgorzata Rozenek JEST PRAWIE O 10 LAT STARSZA! Dwa lata temu pojawiła się bowiem w programie "Kobieta Cafe". Opowiadała wtedy o trudach wychowania dzieci i prowadzeniu domu, skarżyła się też, że "nie ma siły na seks".

Jej wypowiedź opatrzona była paskiem z imieniem oraz wiekiem - 41 LAT! Dziś więc Perfekcyjna Pani Domu powinna mieć 43 LATA! Jednak zarówno TVN jak i ona sama TWIERDZĄ COŚ ZUPEŁNIE INNEGO!

Dlaczego Rozenek KŁAMIE NA TEMAT SWOJEGO WIEKU? Czy 40-letnia kobieta nie pasuje do wizerunku "perfekcyjnej pani domu"? Jak muszą się czuć kobiety w jej prawdziwym wieku?!

Komentarze

kaja 7 listopada 2012 12:46
szczerze powiedziawszy, to ona wygląda bardziej na zadbaną 47 - 50 latkę, niż nawet na 43 latkę. Po takich poprawkach natury 43 letnia kobieta powinna wyglądać na kilka lat młodziej, chociazby na twarzy. Tu niestety gołym okiem widać, że na pewno nie jest to ciało trzydziestoletniej kobiety, pomimo zgrabnej figury i ładnie "zrobionej buzi". Z drugiej strony, jeśli to producenci programu odmłodzili tę pania na siłę, to szczerze powiedziawszy jest to dziwne, bo w roli perfekcyjnej pani domu wiarygodniejsza byłaby kobieta dojrzała, bardziej nawet po 50-ce, niz po 40-ce. Przecież program nie jest dla nastolatek, które i tak wybiorą chetniej chociażby Top Model, nawet gdyby pani Małgorzacie odjęto kolejne 10 lat. To, że nie ma 34 lat, to pewne, ale mam też i spore wątpliwości, co do tych 43. W gruncie rzeczy sam wiek tej pani nie jest wcale istotny dla przeciętnego widza jej programu. Żenujące natomiast pozostają te wszystkie kłamstwa, jakie powstały wokół tej sprawy, które niestety najbardziej zaszkodziły jej samej i raczej tez nie pomogły programowi. Zaznaczam, że nie ma w mojej wypowiedzi zadnych złosliwości - takie są moje spostrzeżenia (od początku nie wierzę w podawany przez media jej wiek) i taka jest moja opinia, do której, jak każdy, mam prawo.