Czwartek, 11 października 2012, 14:09

Majdan CHCE ODZYSKAĆ Dodę?!

prawda
fałsz
Majdan CHCE ODZYSKAĆ Dodę?!
foto: mwmedia.pl
Polska prasa aż huczy od plotek na temat odnowionych relacji Dody i Majdana. Byli małżonkowie, którzy od kilku lat toczyli medialną wojnę, pogodzili się na ślubie Tomka Luberta. Teraz okazuje się, że łączy ich coś więcej, niż "przyjacielskie stosunki".

Doda i Majdan nie ukrywali, że doskonale bawili się w swoim towarzystwie na weselu Luberta. Było im ze sobą do tego stopnia dobrze, że partner piosenkarki - Błażej Szychowski ostentacyjnie wyszedł z imprezy.

Paparazzi sfotografowali Dodę i Błażeja podczas kłótni, po której on zamówił taksówkę i pojechał do domu. Piosenkarka natomiast... WRÓCIŁA NA WESELE, by do RANA BAWIĆ SIĘ Z MAJDANEM.

Kilka dni później w mediach pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że Doda rozstała się z partnerem. Sama przyznawała, że BŁAŻEJ NA NIĄ NIE ZASŁUGUJE, a potem pojawiła się na kilku imprezach - już bez niego. Teraz kiedy Doda jest wolna, znów wpadła w oko Majdanowi.

Tygodnik Na żywo donosi, że [ara niedawno spotkała się na jednej z branżowych imprez, na którą Radek przyszedł ze swoją nową dziewczyną. Jednak zamiast zajmować się partnerką, cały swój czas poświęcił Dodzie! Podobno dziewczyna byłego piłkarza była tak wkurzona zaistniałą sytuacją, że wyszła z imprezy sama!

Za to Radek i Dorota nie mogli się od siebie oderwać. Cały czas razem, nie mogli przestać śmiać się i rozmawiać ze sobą. Czyżby jednak coś ich ciągnęło do siebie? Zarówno Majdan, jak i Doda rozstali się z partnerami co może świadczyć tylko jednym! Chcą SPRÓBOWAĆ JESZCZE RAZ!

Komentarze