Czwartek, 11 października 2012, 13:52

Siwiec: Na Narodowym TO BYŁA USTAWKA Z PAPARAZZI!

prawda
fałsz
Siwiec: Na Narodowym TO BYŁA USTAWKA Z PAPARAZZI!
foto: mwmedia.pl
Natalia Siwiec w popularnym internetowym programie "20m2 Łukasza" przyznała się, że jej zdjęcia na Stadionie Narodowym BYŁY USTAWIONE Z FOTOGRAFAMI! Modelka skrupulatnie przemyślała swoją promocję w mediach.

Natalia Siwiec pojawiła się w słynnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Podczas rozmowy nie brakowało pytań o seksie, dzieciństwie i fetyszach. Natalia chętnie przyznawała się do tego, że UWIELBIA SEKS I ORGAZMY, ale nie chciała zdradzić, co jest jej największym fetyszem.

W programie wyjawiła również prawdę o swoich zdjęciach z Euro 2012. Tak, jak się spodziewaliśmy, wszystkie FOTKI Z NARODOWEGO BYŁY WCZEŚNIEJ USTAWIONE. Starannie dobrane rekwizyty - koszulka z orłem i szalik reprezentacji Polski, wystudiowane pozy i uśmiechy. Wszystko to było częścią zaplanowanego przez Natalię i paparazzich show.

Siwiec broni się mówiąc, że gdy po raz pierwszy pojawiła się na meczu w barwach narodowych, przypadkowo stała się obiektem zainteresowania fotoreporterów. Dopiero potem zaczęła obmyślać strategię promocyjną.

No cóż, kto jak kto, ale ona umie się promować. Na początek wystarczy pokazać trochę ciała, a potem to już z górki - rozkładówka Playboya i wejście na warszawskie imprezki gwarantowane.

foto: Facebook.com


foto: Facebook.com


Komentarze