Wtorek, 9 października 2012, 13:29

Siwiec ZNĘCAŁA SIĘ NAD SIOSTRĄ!

prawda
fałsz
Siwiec ZNĘCAŁA SIĘ NAD SIOSTRĄ!
foto: mwmedia.pl
Natalia Siwiec przebojem wbiła się na salony i nie zamierza ich opuszczać. Miss Euro 2012 wykorzystuje swoje 5 minut sławy do granic możliwości - rozbierając się w magazynach dla panów, pokazując piersi na imprezach i udzielając szokujących wywiadów, w których opowiada jak straciła cnotę w wieku 14 lat.

Teraz Natalia postanowiła "uraczyć" opinię publiczną kolejną rewelacyjną wiadomością ze swojego życia. Celebrytka pochwaliła się, że w dzieciństwie BIŁA SWOJĄ SIOSTRĘ MALWINĘ!

Siwiec znęcała się nad siostrą nie tylko fizycznie, ale również psychicznie!

- Między nami zawsze toczyła się wojna, a ja grałam na jej emocjach. Wkręcałam ją w różne rzeczy. Rodzice wychodzili, ja ją straszyłam, a ona płakała - wspomina Siwiec.

Nie byłoby w tym wyznaniu nic dziwnego, gdyby Natalia dodała, że relacje między nią i jej siostrą się poprawiły, że dziewczyny wybaczyły sobie nawzajem i że to były tylko dziecięce, głupie zabawy. Niestety, okazuje się, że Siwiec mówiła wszystko na poważnie, a siostry wciąż drą koty.

Dziewczyny podobno nie potrafią się dogadać, na co mogą mieć wpływ przeżycia z dzieciństwa! Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas Natalia Siwiec?

Komentarze