Poniedziałek, 24 września 2012, 14:58

Nasz SEKS JEST DZIKI! On zaspokaja wszystkie moje fantazje!

prawda
fałsz
Nasz SEKS JEST DZIKI! On zaspokaja wszystkie moje fantazje!
foto: posh24.com
Miley Cyrus bardzo chce zerwać z wizerunkiem gwiazdki, który przykleił się do niej od czasów Hanny Montany. Nowy image, kontrowersyjne wypowiedzi, bójki, imprezy, alkohol. Wszystko to ma pokazać, że Miley jest już "dorosła". Teraz do jej wybryków dochodzi również... SEKS!

Podobno Miley jest zafascynowana książką "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Krytycy mówią, że jest to "soft porno połączone z Harlequinem". Po przeczytaniu bestsellera piosenkarka zaczęła eksperymentować w sypialni i chwalić się swoimi ekscesami znajomym.

W magazynie The National Enquirer jej znajoma zdradza, co opowiadała koleżankom na jednej z imprez.

- Nic nie może nas powstrzymać... nasz seks jest dziki! Liam zaspokaja wszystkie moje potrzeby i fantazje, a ja robię wszystko, co lubi. Nasz seks jest lepszy niż z "Pięćdziesięciu twarzy Greya"! Kochamy się wszędzie, gdzie się da. To taka nasza zabawa. Lubimy się zaskakiwać - chwaliła się Miley.

Dziwnym zbiegiem okoliczności chłopak Miley, Liam startował w castingu do roli w filmowej adaptacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Czyżby jej słowa miały mu po prostu pomóc w dostaniu roli?

foto: Twitter

Komentarze