Wtorek, 25 września 2012, 12:50

KRUPA SPOLICZKOWANA! Dostanie odszkodowanie

prawda
fałsz
KRUPA SPOLICZKOWANA! Dostanie odszkodowanie
foto: mwmedia.pl
Joanna Krupa została spoliczkowana na planie programu "The Real Housewives of Miami"! Modelka wdała się w awanturę z piękną brunetką, której zarzuciła... podrywanie jej narzeczonego! Oskarżona kobieta nie wytrzymała i z całej siły uderzyła ją w twarz!

Przykry dla Krupy incydent wydarzył się na planie jej najnowszego reality show. Modelka zdenerwowała się, gdy piękna brunetka podrywała jej ukochanego Romaina Zago. Zaczęła się awantura. Nagle zdenerwowana kobieta uderzyła Krupę z całych sił w twarz!!

Zapłakana Joanna z opuchniętym policzkiem nie miała już siły na dalsze nagrania. Co więcej jej stan nie pozwalał jej pracować przez 2 następne dni!

Producenci reality show postanowili wynagrodzić modelce ten przykry incydent. W ramach przeprosin "podarowali" jej 10 tysięcy dolarów, czyli ponad 30 tysięcy złotych!! Oprócz tego ubezpieczyli modelkę od nieszczęśliwych wypadków i od uszczerbków na zdrowiu uniemożliwiających pracę zawodową.

Skoro Asia nie rozdmuchuje sprawy, to chyba taka kwota w pełni ją zadowoliła. Czy 30 tysięcy złotych za policzek to wystarczające zadośćuczynienie?

Komentarze

Gość 3 października 2012 17:47
Szkoda Krupy ;(
Gość 29 września 2012 15:13
Hahaha, można to gdzieś obejrzeć? :D