Wtorek, 2 października 2012, 12:45

Liam kazał Miley ma USUNĄĆ KONTO NA TWITTERZE!

prawda
fałsz
Liam kazał Miley ma USUNĄĆ KONTO NA TWITTERZE!
foto: posh24.com
Miley Cyrus znów sobie nagrabiła. Tym razem u swojego narzeczonego! Liam Hemsworth jest WŚCIEKŁY na wokalistkę za to, że opowiada o ich INTYMNYCH SPRAWACH NA TWITTERZE! Kazał usunąć jej konto!

Miley odczuwa nieodpartą potrzebę dzielenia się każdą swoją myślą na portalach społecznościowych. Może w ten sposób chce zatrzymać przy sobie fanów, którzy przecież karmią się plotkami i doniesieniami na temat prywatnego życia swoich idoli.

Piosenkarka już raz przekonała się, że ujawnianie zbyt wielu informacji o sobie może prowadzić do katastrofalnych skutków. Przypomnijmy, że do jej domu WŁAMAŁ SIĘ UZBROJONY FAN, który twierdził, że Miley jest jego żoną!

Teraz okazuje się, że nadmierna aktywność w sieci zagraża również jej związkowi. Ostatnio Miley sugerowała, że w jej życiu erotycznym przydałoby się więcej pasji! Tego Liam już nie mógł znieść! Raz już kazał usunąć jej konto na Twitterze, w 2009 roku. Jednak młoda gwiazda bardzo szybko do niego powróciła.

Teraz Liam kategorycznie zabronił jej publikowania jakichkolwiek informacji z ICH ŻYCIA PRYWATNEGO. Podobno podczas kłótni znów kazał jej SKASOWAĆ KONTO NA TWITTERZE! Pewnie rozwścieczyły go jej uwagi dotyczące ich życia seksualnego.

foto: Twitter

Komentarze

Gość 3 października 2012 22:50
Pisanie zdań samymi wielkimi literami jest wrzeszczeniem.
Po co ten wrzask?