Wtorek, 18 września 2012, 15:00

Książę William POZYWA ZA ZDJĘCIA KATE TOPLESS!

prawda
fałsz
Książę William POZYWA ZA ZDJĘCIA KATE TOPLESS!
foto: posh24.com
Zdjęcia nagiej Kate Middleton i Williama opublikowane przez magazyn Closer wywołały największy skandal na dworze brytyjskim od czasu romansu Diany. Rodzina królewska nie zamierza odpuścić i pozywa tabloid do sądu.

Publikacja zdjęć Kate topless tak rozwścieczyła Williama, że postanowił uruchomić wszelkie kontakty z najlepszymi prawnikami w Wielkiej Brytanii, aby wytoczyć proces tabloidowi. Podobno William nie pozwoli, by paparazzi zaszczuli jego żonę i zrobi wszystko, by zapewnić jej bezpieczeństwo. Książę wciąż obwinia paparazzi za śmierć swojej matki Diany, nie chce by podobny los spotkał Kate.

Rodzina królewska wydała oświadczenie, w którym nazwała publikację zdjęć "groteskowym naruszeniem prywatności przypominającym najgorsze ekscesy prasy i paparazzich za życia matki Williama, księżnej Walii Diany".

O tym, że magazyn naruszył granice intymności pary książęcej świadczy również fakt, że wszystkie tabloidy na Wyspach odmówiły kupna zdjęć. Byłoby to bowiem niestosowne naruszenie ich prywatności.

Mimo że książę William chce podjąć zdecydowane kroki prawne, wydawcy francuskiego Closer nie widzą jednak problemu. Redaktor naczelna twierdzi, że Pałac Buckingham przesadził z reakcją.

- Wszystko, co widać na zdjęciach, to dwoje młodych, szczęśliwych i zakochanych nowożeńców. Przedstawiają one po prostu młodą kobietę topless. Dziesiątki takich można zobaczyć każdego na plaży we Francji czy w innym miejscu na świecie - mówi Laurence Pieau.

Nieugięte stanowiska obu stron zapowiadają zaciętą sądową batalię. Czas pokaże kto zwycięży.

foto: Closer


foto: Closer


foto: Closer

Komentarze

Maja 21 września 2012 01:46
Skoro jest tyle kobiet na plażach to dlaczego zrobili zdjęcia akurat tej?
Ech...
Gość 19 września 2012 18:48
tez bym sie wkurzyla.