Sobota, 8 września 2012, 12:00

SKANDAL! Dom PERFEKCYJNEJ PANI DOMU nie jest jej!

prawda
fałsz
SKANDAL! Dom PERFEKCYJNEJ PANI DOMU nie jest jej!
foto: mwmedia.pl
Na jaw wychodzą kolejne oszustwa, których dopuszcza się Perfekcyjna Pani Domu. Pisaliśmy już o brudzie przyklejonym na żelazko za pomocą taśmy klejącej. Teraz okazuje się, że pokazywany w programie dom, którzy rzekomo ma należeć do Małgorzaty Rozenek - NIE JEST JEJ!!

Jeszcze nie tak dawno, Małgorzata Rozenek pokazywała widzom Dzień Dobry TVN, swoja luksusową willę w Strzeniówce. Idealna gospodyni nie omieszkała pochwalić się swoją spiżarnią i udzieliła kilku rad dotyczących przechowywania przetworów.

Jak donosi "Super Express" to wszystko jest zwykłą farsą! W programie Perfekcyjna Pani Domu widzowie są po prostu OSZUKIWANI! Okazuje się bowiem, że willa, którą zobaczyliśmy na antenie wcale NIE JEST WŁASNOŚCIĄ Małgorzaty Rozenek! Dom został wynajęty na potrzeby programu.

W TVN Style potwierdzili, że willa należy do Perfektywnej Pani Domu, ale nie do Małgorzaty Rozenek. Chyba nie jest trudno utrzymać porządek w domu, wynajętym jedynie na potrzeby programu!? Jak teraz widzowie mają uwierzyć w skuteczność metod proponowanych przez prowadzącą? Czy jest sens w ogóle robić takie show?!

Komentarze

Gość 13 września 2012 20:54
przypuszczam, że nie jest tez ona takim czyściochem hehe
bambi 11 września 2012 17:38
irytujące babsko której celem życiowym jest czysty i wyszorowany kibel. MADE MY DAY. NIE MAM PYTAŃ.