Wtorek, 6 grudnia 2011, 12:15

ROMANS Nergala na FEJSIE

prawda
fałsz
ROMANS Nergala na FEJSIE
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Ostatni odcinek programu Kuby Wojewódzkiego obfitował w niezwykle emocjonujące chwile między Nergalem i piękną asystentką Kuby, Dominiką Wodzianką. Para pocałowała się na wizji, a cała Polska aż zahuczała od plotek na ich temat. Romans tej dwójki rozkwita nawet na Facebooku.

Zaraz po pocałunku Nergala i Dominiki Polskę obiegła plotka o tym, że są już razem od miesiąca. Wciąż nie wiadomo, czy to prawda, bo żadne z tej dwójki nie potwierdziło tych doniesień. Po ostatnich wpisach na Facebooku, można jednak sądzić, że "będzie chleb z tej mąki".

Dominika Zasiewska wstawiła zdjęcie małego psiaka i opatrzyła podpisem: "SZYPKO!! SZYPCIEJ...!!!". Na fotce oznaczony został Nergal, z czego może wynikać, że wokalista obiecał kupić swojej wybrance zwierzątko. Dominika usunęła jednak zdjęcie psiaka i swój podpis. W tej chwili na jej profilu zostało tylko wyznanie: "WIELCE KCE MIEC PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".

Czyżby nowa osoba w jego życiu, o której Nergal mówił w programie Wojewódzkiego to właśnie Dominika? Wszystko powoli zaczyna wskazywać na to, że rzeczywiście tak jest.

Jak sądzicie, czy "romans" jest pomysłem na wzajemne promowanie się, czy tych dwoje rzeczywiście coś łączy? Dorzućcie swój komentarz!

foto: TVN

Komentarze

Gość 9 grudnia 2011 23:25
nuda
Gość 6 grudnia 2011 19:44
wstretne!
Gość 6 grudnia 2011 12:48
kocham Cię Nergal <3