Środa, 5 września 2012, 12:49

Farna NIE ZNOSI Juli. Za duża konkurencja?

prawda
fałsz
Farna NIE ZNOSI Juli. Za duża konkurencja?
foto: mwmedia.pl
Ewa Farna i Jula to dwie młode piosenkarki, które poprowadzą swoje drużyny w sobotnim odcinku "Bitwy na Głosy". Ta pierwsza będzie trenerką ekipy z Sosnowca, a druga - zespołu z Łomży. Okazuje się jednak, że panie NIE PRZEPADAJĄ za sobą.

Podobno Farna jest bardzo niezadowolona z faktu, że Jula też załapała się do programu. Czyżby Ewka aż tak bardzo BAŁA SIĘ Juli? Wygląda na to, że tak.

Ich niechęć do siebie zauważyła nawet ekipa programu. Podobno starają się umawiać dziewczyny na zdjęcia w różne dni, tak aby nie miały ze sobą większego kontaktu!

Młoda, utalentowana i piękna! Nic dziwnego, że Farna czuje się zagrożona. Może i dziewczyny są w podobnym wieku, ale Ewie dużo brakuje do szczupłej i ładnej Juli. No i ta druga nie ma na koncie wypadku spowodowanego po pijaku, co też korzystnie działa na jej wizerunek.

Oj, coś czujemy, że atmosfera w programie będzie bardzo napięta!

foto: mwmedia.pl

Komentarze

srutututu 11 października 2012 18:37
spoko ewka, też nie znoszę juli :D
dara 11 września 2012 15:45
Panienka Julia przy Ewie Farnie może się schować. Wypadek farny to zwyczajna ludzka historia. Taka sama jak w przypadku Otylii Jędrzejczak czy głośnego wypadku grupy Varius Manx. Piosenkarz to nie polityk nie musi się poprawnie zachowywać. Takimi prawami rządzi się muzyczny show biznes. Wybaczcie ale porównywanie Julii z Ewą jest jak porównywanie gówna do twarogu. Powinniśmy się cieszyć, Ewa Farna śpiewa w Polsce, że czuje się Polką i że mamy kogoś takiego jak ona na tym bezkresnym morzu muzycznej tandety i wokalnego badziewia. A Julie ocenimy za rok dwa. Wtedy będzie za co ją wielbić i również za co wytykać.
Paulosia 9 września 2012 18:07
Obora śmierdzi, ćpa i chleje nie to co Julka :) Jula przynajmniej ma "życiowe" piosenki a nie o niczym :D dle tych , którzy nie znają Julii piosenek: http://marcia1607.wrzuta.pl/playlista/51LmR4rNrQI/jula_kamahttp://ssslonko.wrzuta.pl/playlista/79Hw0GyGJnG/jula ;
MrDuke 8 września 2012 02:46
Dokładnie tak jak napisał gość przede mną.
Farna FTW, bo tej drugiej nawet nie znam.
Gość 6 września 2012 14:09
Co jak co, ale ja wolę Farnę. Nawet nie wiem kto to Julia.