Piątek, 9 grudnia 2011, 09:14

OSZUSTWO w „Top Model”?!

prawda
fałsz
OSZUSTWO w „Top Model”?!
foto: mwmedia.pl
Olga Kaczyńska czołową telewizyjną „tapmadl’ką”? Z naciskiem na telewizyjną, bo zwycięstwo w polskiej edycji programu „Top Model. Zostań modelką” nie oznacza międzynarodowej kariery. Potwierdzeniem tej zasady jest Paulina Papierska, o której do tej pory niewiele było słychać (i widać…).

Założeniem programu jest zrobienie z przeciętnej, młodej Polki top modelki. O ile możemy być pewni braku doświadczenia z wybiegiem w przypadku Anny Bałon, o tyle mówi się, że Olga do początkujących w tej branży nie należy!

Stąd też jej zwycięstwo nie szokuje, wiedziała „z czym się to je”. Innymi słowy- szanse Olgi, Michaliny Manios i Ani wcale nie były wyrównane!

Wydaje się jednak, że to właśnie Kaczyńska ma największe szanse na osiągnięcie sukcesu w modelingu. Jest pewna siebie, wykonuje polecenia innych, wkładając w to trochę własnej inwencji. Przypomina Katarzynę Smolińską z 1. edycji, która także była zdeterminowana i sprytna, ale na nic się to zdało.

Olga poświęciła się do tego stopnia, że na potrzeby programu schudła kilka kilogramów. Nieżyczliwi uważają, że do ideału wciąż jej daleko... Przykładowo, Ania Bałon jest od niej chudsza, lecz to Olga zachwyciła widzów.

Krążą głosy, że to nie my, telewidzowie, wybraliśmy naszą kandydatkę liczbą głosów. Wynik dawno był przesądzony! To sponsorzy odgórnie ustalają, która dziewczyna, bez względu na poparcie publiczności, wygra program. Zatem nie dość, że dokonuje się nieetycznej manipulacji opinią publiczną, dodatkowo ZARABIA się na nas niewyobrażalne sumy pieniędzy! Biorąc pod uwagę koszt pojedynczego SMS
i ich, z pewnością, horrendalną sumę końcową, głosowanie było tylko dochodowym kłamstwem!

Najbliższe miesiące pokażą, czy Kaczyńska sprawdzi się jako międzynarodowa top modelka. Oczywiście, życzymy jej powodzenia, natomiast dręczy nas zagadnienie, czy uczciwym jest oszukiwanie publiczności
i stawianie w jednym rzędzie pół-profesjonalistek z początkującymi modelkami…

Co Ty sądzisz na ten temat? Podziel się z nami swoją opinią!

EK

Komentarze

Gość 9 grudnia 2011 13:30
dała dupy i wygraała.proste
Gość 9 grudnia 2011 13:06
oj tam przesadzacie Olga po prostu jest ładniejsza od Anki i dlatego wygrała.
Rajek 9 grudnia 2011 13:02
Bez przesady, zaraz oszusci, to sie nazywa aktywny marketing!
ewka 9 grudnia 2011 12:43
no ładnie, a ja wysłałam dwa sms....
Gość 9 grudnia 2011 12:32
wcale bym sie nie zdziwil jakby ten caly finalbyl ustawiony
Gość 9 grudnia 2011 12:25
oszukańcy!