Środa, 7 grudnia 2011, 12:12

Która jest WARTA ZWYCIĘSTWA? (GŁOSUJCIE!)

prawda
fałsz
Która jest WARTA ZWYCIĘSTWA? (GŁOSUJCIE!)
foto: Rochstar/ Andre Rau
Na ten odcinek "Top Model" czeka cała Polska. Już za kilka godzin wyjaśni się, która z dziewczyn zdobędzie miano top modelki. Do rywalizacji o tytuł najlepszej staną dziś: Anna Bałon, Olga Kaczyńska i Michalina Manios. Na którą z nich oddacie swój głos?

Dziś dobiega końca druga polska edycja "Top Model. Zostań modelką." Jak zauważyli sami członkowie jury ta odsłona znacznie różniła się od poprzedniej. Dziewczyny wiedziały już czego mogą się spodziewać, jakich błędów unikać, były bardziej zdeterminowane i nastawione na konsekwentne dążenie do celu.

Ostatecznie, po selekcji jury w programie pozostały trzy kandydatki do miana top modelki. Olga Kaczyńska, która od początku byłą faworytką, a jej szanse wzrosły znacznie, gdy udało jej się mocno schudnąć. Ania Bałon najmłodsza uczestniczką i zarazem najbardziej denerwująca, dziecinna i infantylna. Często rozczulała się nad sobą, jednak w ostatnich odcinkach przeszła metamorfozę i jest bardziej pewna siebie. Oraz Michalina Manios, która ma za sobą skomplikowaną przeszłość. Dziewczyna posiada niezwykłe predyspozycje do bycia modelką, jednak jak twierdzi jury musi nauczyć się poruszać po wybiegu.

Bez względu na to, która z nich zwycięży, każda ma odpowiednie predyspozycje, determinacją, pewność siebie i możliwości zrobienia światowej kariery. Dziś dowiemy się jak typuje jury programu i na kogo postawią widzowie.

A Wy, na kogo oddacie swój głos? Która z dziewczyn zasługuje według Was na tytuł top modelki?

foto: Rochstar/ Andre Rau


foto: Rochstar/ Andre Rau

Komentarze

Gość 28 grudnia 2011 23:45
ania najlepsza <3
Gość 11 grudnia 2011 00:25
też stawiałam na Olge ale Michalina też super wygląda :D
<3 9 grudnia 2011 18:59
Na Olgę <3