Wtorek, 24 lipca 2012, 17:00

Spuścizna po Andrzeju Łapickim na śmietniku!!!

prawda
fałsz
Spuścizna po Andrzeju Łapickim na śmietniku!!!
foto: mwmedia.pl
To prawdziwy skandal! Zaledwie trzy dni temu zmarł Andrzej Łapicki, a jego młoda żona już wyrzuciła większość jego rzeczy na śmietnik!! Najwidoczniej Kamila chce jak najszybciej pozbyć się wspomnień po mężu.

Młoda żona błyskotliwego aktora tuż po jego śmierci zabrała się za generalne porządki. W czarnych workach wyniosła pamiątki po nim na śmietnik. Jak donosi Super Express Kamila wyrzuciła mnóstwo należących do Łapickiego rzeczy.

- Był wśród nich cenny zegarek szwajcarskiej marki Marvin za około 4 tysiące, który Łapicki przez lata nosił na prawej ręce. Były też pamiątkowe zdjęcia aktora sfotografowanego przez słynną Zofię Nasierowską. Do foliowych worków wpadły także listy i kartki pocztowe. Wśród śmieci znalazła się nawet karta Priority Pass, która umożliwia dostęp do lotniskowych poczekalni dla VIP-ów. W czarnych workach leżało też kilka książek - podaje tabloid.

Cóż skłoniło Kamilę do takich radykalnych porządków tuż po śmierci ukochanego męża? Czyżby młoda wdowa chciała w końcu zabrać się za generalny remont i urządzanie po swojemu mieszkania, które dostała w spadku?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 25 lipca 2012 04:01
zwykle scierwo!