Sobota, 27 października 2012, 15:00

Łapicki przed śmiercią ZMIENIŁ TESTAMENT. Kamila nie dostanie NIC!

prawda
fałsz
Łapicki przed śmiercią ZMIENIŁ TESTAMENT. Kamila nie dostanie NIC!
foto: mwmedia.pl
Niedługo po śmierci Andrzeja Łapickiego tabloidy informowały, że cały jego majątek przejdzie na własność młodej żony - Kamili. Jak się jednak okazuje, Łapicki na krótko przed śmiercią ZMIENIŁ TESTAMENT! Większość dorobku swojego życia przepisał na córkę Zuzannę i wnuczkę. Czyżby NIE UFAŁ SWOJEJ ŻONIE?

Kiedy otworzony testament Kamili Łapickiej z pewnością nie było do śmiechu. Młoda wdowa nie wiedziała o tym, że jej zmarły mąż zmienił swoją ostatnią wolę. Była przekonana, że cały jego majątek wpadnie w jej ręce. Tymczasem Łapicki przed śmiercią poinformował swoją córkę Zuzannę, że cały jego dorobek przepisze na nią.

Po śmierci męża Kamila powoli szykowała sobie grunt pod nowy związek. W mediach wypowiadała się, że Andrzej chciał, by ułożyła sobie życie na nowo. Ze wspólnego mieszkania na Mokotowie pozbyła się niektórych pamiątek po zmarłym wyrzucając je na śmietnik. Nieoczekiwanie przeprowadziła się do bloku na Ursynowie, dając do zrozumienia, że chce zacząć życie na nowo, a na rzeczy po Andrzeju nie ma w nim miejsca.

Znajomi Łapickiego twierdzą, że pod koniec jego życia nie układało się między nimi zbyt dobrze. Kamila nie miała siły i chęci, by opiekować się o 60 lat starszym mężem. Kiedy tylko mogła uciekała z ich wspólnego domu.

Łapicki nie ufał swojej żonie na tyle, by przepisać na nią cały swój majątek. Podobno ROZWAŻAŁ NAWET WZIĘCIE ROZWODU. Ale nie chciał niepotrzebnego rozgłosu, więc postanowił po prostu ZMIENIĆ TESTAMENT i oddać swój majątek córce i wnuczce.

Komentarze