Czwartek, 24 maja 2012, 13:30

Majewski też ma WODZIANKĘ!

prawda
fałsz
Majewski też ma WODZIANKĘ!
foto: facebook.com
Szymon Majewski, w ostatnim odcinku swojego show, przedstawił wszystkim nową pomocnicę. Jak się okazało, nie była to super zgrabna modelka z odkrytym biustem, a Rysiek z Klanu! Piotr Cyrwus został wodzianką i pokazał się w całej okazałości. Krótka bluzeczka aktora odsłaniała ogromny brzuch i niezbyt umięśnione ramiona, do tego świecące i bardzo obcisłe leginsy.

Trzeba przyznać, że wodzianka Kuby, Dominika Zasiewska, wypadła zdecydowanie lepiej. Szymon i Kuba prowadzą swoje autorskie programy, w których goszczą największe gwiazdy. Od dłuższego czasu dało się zauważyć, że celebryci zaczęli rywalizować ze sobą. Tym bardziej, że program Szymona od kilku miesięcy nie cieszy się zbytnią popularnością. Czyżby to była prowokacja?

Majewski coraz częściej żartuje z Wojewódzkiego. W poniedziałkowym programie, celebryta szydził, że Kuba nie ma swojego samochodu, tylko szpanuje wypożyczonymi brykami! No cóż, jeśli chodzi o sprawę auta, to akurat Szymon miał rację. Ale co powie Kuba na takie oskarżenia?

„Tak wygląda prawdziwy samochód Wojewódzkiego. Niebieski rower! Kuba ostatnio zadaje się z pedałami!

Czyżby zapowiadał się poważny konflikt? Wojewódzki znany jest z ogromnego dystansu do siebie, także miejmy nadzieję, że potraktuje uszczypliwe docinki, jako żart.

Co sądzicie o parodii wodzianki? Podobał Wam się Rysiek w kusym topie?

foto: facebook.com


foto: szymon.tvn.pl


foto: szymon.tvn.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 25 maja 2012 21:35
Rysiek jest sexyyyy
Gość 24 maja 2012 20:03
Niezła,niezła,ha,ha