Wtorek, 22 maja 2012, 14:30

SEKSOWNA kreacja Mariny

prawda
fałsz
SEKSOWNA kreacja Mariny
foto: mwmedia.pl
Na czwartkową galę Plejada Top Ten przybyło wiele znanych gwiazd polskiego show biznesu. Uroczysta impreza odbyła się w warszawskim klubie „Space”. Na gali nie mogło zabraknąć pięknej piosenkarki - Mariny Łuczenko, która otrzymała statuetkę za "świetną debiutancką płytę i skok na głęboką wodę".

Trzeba przyznać, że celebrytka zaskoczyła wszystkich, nie tylko talentem, ale również mega wyzywającą kreacją. Marina pokazała dosłownie wszystko! Łososiowa kreacja odsłaniała, nogi, dekolt, biodra, plecy, a czasem nawet pupę piosenkarki.

To, że gwiazda uwielbia eksponować idealną figurę nie dziwi już chyba nikogo. Wiele razy mogliśmy podziwiać jej wymyślne sukienki, albo ich brak. Młoda celebrytka, ciągle szuka swojego stylu, dlatego na swoim koncie ma już niejedną modową wpadkę.

Trzeba przyznać, że Marina wyglądała bardzo seksownie. Ale czy to jest odpowiedni strój na czerwony dywan? Naszym zdaniem, piosenkarka tym razem pokazała odrobinę za dużo ciała.

A Wam podoba się sukienka Mariny?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 22 maja 2012 21:49
ale ona ma stara poniszczoną twarz
Gość 22 maja 2012 17:19
może pokazalibyście 'brak sukienek' jestem ciekawy :P bo tutaj prezentuje się idealnie
Gość 22 maja 2012 17:09
Nie prawda, po pierwszę Marina znalazła już swój styl, który jest bardzo oryginalny, i za każdym razem z tego co widzę zaskakuje i zazwyczaj pozytywnie. A jeżeli chodzi o tą sukienkę to uważam, że jest przepiękna i Marina wygląda w niej bardzo seksownie.
Gość 22 maja 2012 16:45
nonono :D
Gość 22 maja 2012 16:16
Śliczna ta kiecka!