Czwartek, 19 kwietnia 2012, 14:30

Ona nie myła się przez dwa miesiące?

prawda
fałsz
Ona nie myła się przez dwa miesiące?
foto: facebook.com
Martyna Wojciechowska, zawsze elegancka i zadbana kobieta, ujawnia w jakich warunkach podróżuje. Jako „kobieta na krańcu świata”, dociera do najdalszych zakątków świata. Egzotyczne otoczenie, w jakim musi przebywać dziennikarka często jest bardzo ubogie.

W programie Polsat Cafe, Martyna opowiedziała widzom o ostatniej podróży. Z uśmiechem na twarzy wyznaje, że panowały tam spartańskie warunki. Nie było wody, a o łazience mogła tylko pomarzyć. Ale dała sobie radę! To był jej rekord. Bez kąpieli wytrzymała aż dwa miesiące!

Trzeba przyznać, że dzielna z niej kobieta. Niejedna na miejscu celebrytki, uciekłaby z płaczem już po kilku dniach. Jak widać, dla zapalonej miłośniczki podróżowania nie ma rzeczy niemożliwych.

Zawsze po powrocie, Martyna pławi się w luksusach. W jednym z wywiadów wyznała, że "ukrywa się w spa i nie wychodzi stamtąd przez kilka dni". Konieczna jest jeszcze wizyta w salonie piękności, by na nowo poczuć się kobietą.

Myślicie, że dziennikarka mówi prawdę i faktycznie wytrzymała dwa miesiące bez kąpieli? Naszym zdaniem to trochę podejrzane.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 27 sierpnia 2012 10:20
haha i myslicie ze ona sie tym przejmuje ze jacys zwykli zjadacze chleba ktorzy co najwyzej moga siedziec przed telewizorem i ogladac miejsca w ktorych podrozuje, ja krytykuja??
Gość 27 kwietnia 2012 12:19
najdłużej nie myjąc się wytrzymałam 3 dni
Gość 26 kwietnia 2012 20:34
Takie sytuacje sa jak najbardziej wiarygodne . Istnieje nawet specjalna "bielizna" podróżnicza, która pozwala na to aby sie nie myć - np. podczas długotrwałej wspinaczki, niskich temperatur itd.
Gość 22 kwietnia 2012 21:26
od razu stała mi się bliższa ;-))
Gość 21 kwietnia 2012 13:01
znam ludzi, którzy nawet przy dostępie do wody się nie myją...