Wtorek, 10 kwietnia 2012, 13:30

Wojewódzki kpi z katastrofy smoleńskiej!

prawda
fałsz
Wojewódzki kpi z katastrofy smoleńskiej!
foto: mwmedia.pl
Pomysłowość Kuby Wojewódzkiego nie zna granic. Na swoim facebookowym fan page showman napisał

Polacy !

Z okazji kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim, którzy słyszeli dwa wybuchy na pokładzie jeszcze zanim wiadome siły zrobiły mgłę oraz wysunęły zdradziecką brzozę, życzy ...


Kontrowersyjne hasła celebryty, z okazji 2 rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu, szczególnie spodobały się jego fanom. W ciągu godziny post Kuby polubiło ponad 11 tyś. osób.

Katastrofa samolotowa, w której zginęła między innymi Para Prezydencka, od samego początku podzieliła społeczeństwo na zwolenników i przeciwników.

Jak widać dla Wojewódzkiego tragedia nie miała większego znaczenia, o czym świadczą kpiące słowa „hura, hura, hura!!!”. Wcale nas to nie dziwi. Kontrowersyjna osobowość celebryty to niczym drzemiący wulkan, który nie wiadomo kiedy wybuchnie.

Uważacie, że ironia showmana jest na miejscu? Czy jednak przesadził?

foto: facebook.com

Komentarze

dareen 15 kwietnia 2012 08:42
jebać PiS
Gość 12 kwietnia 2012 21:10
brawo Sylwia!
Gość 11 kwietnia 2012 09:05
Zaraz zaraz!!!!On kpi z katastrofy tylko w którym zdaniu bo nie kumam????On po prostu kpi z tych ,którzy myślą,że był zamach młotki!
Wad 10 kwietnia 2012 21:02
Nie dziwię się Wojewódzkiemu. Naprawdę trudno w dzisiejszych czasach przejąć się rocznicą tragedii, gdy Kaczyński huczy w swoim przemówieniu o złu, jakie wyrządza Polsce PO, wspominając poległych w dosłownie jednym zdaniu... Dobrze, że Wojewódzki z tego kpi. Dopóki nie szydzi bezpośrednio ze śmierci 96 osób, to jak dla mnie może sobie pisać na ten temat co chce.
Gość 10 kwietnia 2012 19:41
Nie wiem, czy to prawda, ale Kuba Wojewódzki powiedział kiedyś, że nie posiada facebooka i wszystkie konta, które są niby jego, są fałszywe...