Piątek, 30 marca 2012, 09:18

Na ciuchy wydają 65 tysięcy!

prawda
fałsz
Na ciuchy wydają 65 tysięcy!
foto: mwmedia.pl
Odkąd Marta Grycan zaczęła pokazywać się na salonach ze swoimi córkami, wszystkie wzbudzają ogromne zainteresowanie. Jedni je uwielbiają, inni nie szczędzą słów krytyki. Ale jedno jest pewne, Grycanki nie lubią oszczędzać, ani na ciuchach ani na jedzeniu!

To, że wszystkie wyglądają okazale widać na pierwszy rzut oka. Z pewnością widać również, że markowe ciuchy i luksusowe dodatki nie są im obce! Grycanki potrafią wydać na nie nawet 65 tysięcy złotych!

Mimo że Marta Grycan i jej córki: Weronika, Wiktoria i Gabriela nie mają idealnych figur, starają się ubierać z klasą. Potwierdzają to nawet projektanci mody, którzy często nazywają je "ikonami mody XXL".

- Grycanki mają znakomite wyczucie smaku, to trzeba im przyznać. Idealnie dobierają stroje do sylwetki, nie podkreślają krągłości. Śmiało można je nazwać ikonami mody XX size - mówi Krajewski w rozmowie z "Super Expressem".

- Wszystko, co noszą, jest na pewno markowe - dodaje projektant.

Wygląda na to, że nie tylko jedzenie jest miłością Grycanek. Również słabość do drogich ciuchów staje się ich nałogiem.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 16 kwietnia 2012 17:08
a na jedzenie dwa razy wiecej wydają
Gość 2 kwietnia 2012 20:38
jak dla mnie to one w koncu powinny zainwestowac w zdrowa zywnosc i wizyty u dietetyka bo co z tego ze wydaja kase na ubrania jak i tak prawde mowiac wygladaja kiepsko. a jak sie ma ladna figure to nawet w worku mozna ladnie wygladac. a poza tym tak jak slusznie zauwazyla katrin powinnysmy oprocz zarcia i ubierania sie dostawac lepszy przyklad od nich bo zaloze sie ze ilosc dziennej porcji starczyla by do wykarmienia 100dzieci umierajacych codziennie z glodu.
Gość 31 marca 2012 16:11
zgadzam się z katrin38
katrin38 30 marca 2012 23:52
zamiast być sławne(ale są z tego że są znane!) z tego że się charytatywnie udzielają to wolą taką kasę na łachy przeznaczyć-jakie to przyziemne....w Stanach gwiazdy dostają ciuchy od projektan.za darmo a kasę przeznaczają na charyt.cele....ale dla nas to odległe 12*65.tyś=780 tyś rocznie na łachy!Gratuluję!!!! PPRóŻNOŚCI I GŁUPOTY PUSTAKA
Gość 30 marca 2012 14:01
W końcu tyle materiału musi kosztować :)