Piątek, 18 listopada 2011, 15:44

Wojna w Top Model. "Jak można być takim pewnym siebie DEBILEM!"

prawda
fałsz
Wojna w Top Model. "Jak można być takim pewnym siebie DEBILEM!"
foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl
Dorota Trojanowska odpadła z programu "Top Model". Dwudziestotrzyletniej mamie nie udało się dostać do ścisłej piątki , która pojechała na dni mody do Paryża. Udało jej się za to udzielić wywiadu, w którym w dosadnych słowach wyraziła swoje zdanie o Oldze Kaczyńskiej.

Dorota była jedną z najbardziej krytykowanych uczestniczek programu, a mimo to dotarła aż tak daleko. Nie miała łatwej przeprawy, zarówno Marcin Tyszka, jak i Dawid Woliński wciąż twierdzili, że jest za stara i za gruba, by być modelką.

Mama pięcioletniego synka nie kryła swoich emocji w progami. Jeśli coś jej nie pasowała potrafiła siarczyście zakląć i wyrazić swoje zdanie. Nie kryła również swoich krytycznych uwag o koleżankach. Zaraz po tym, jak Dorota odpadła z programu serwis mu poświęcony opublikował wywiad z nią, podczas którego wyszło na jaw, że Dorota ma koleżankę z domu modelek "za debila".

Obserwuję i to, co widzę absolutnie mi się nie podoba. To jest zadufana w sobie dziewczyna, która myśli, że wszystko może mieć. Ze wszystkich się śmieje i wszystkich krytykuje. Ona się ze wszystkich nabija a sama myśli, że jest idealna. To już mnie denerwuje i wkurza mnie to - powiedziała w wywiadzie Dorota.

I zaraz potem dodała:

Jak można być takim pewnym siebie debilem, no kur*wa m*ać no!I poniżać innych przy tym i stać na sesji, obserwować i się śmiać! Olga musi pojechać po każdym od góry do dołu. To jest taka pusta laska, że ja po prostu nie wytrzymam tutaj. Myślę, że ona daleko nie zajedzie.

A wy jak myślicie, czy Dorotą nie kierowała przypadkiem zazdrość o sukces koleżanki i o jej piękną baby face, którą tak zachwycają się jurorzy?

Komentarze

Gość 13 grudnia 2011 23:58
A gówno mnie to obchodzi.
Gość 23 listopada 2011 12:03
ania bałon jest the best!!!hahahahahahahahaha reszta sie chowa pod stół jak ania sie jara:)