Poniedziałek, 13 lutego 2012, 07:51

Jenifer Lopez płaci kochankowi!

prawda
fałsz
Jenifer Lopez płaci kochankowi!
Sławna piosenkarka i aktorka Jenifer Lopez rozstała się ze swoim mężem Markiem Anthonym. Jednak sprawy zawodowe, które cały czas wiążą byłą parę, zmusiły Jenifer do wstrzymania procesu rozwodowego! Nie spodobało się to obecnemu partnerowi latynoskiej gwiazdy, który zażądał od Lopez, żeby zaczęła traktować go poważnie, ponieważ czuje się jak zabawka gwiazdy! Nie wiadomo, czy para doszła do porozumienia w tej kwestii, natomiast, aby udobruchać kochanka, postanowiła wypłacać mu co tygodniowe kieszonkowe w wysokości 10tys. dolarów!

Czy gwiazda chce w ten sposób zrekompensować Casperowi Smartowi brak czasu? A może z mężem łączy ją jednak coś więcej niż tylko sprawy zawodowe...?

LS

Komentarze

Gość 14 lutego 2012 11:23
za żeden sex mu nie płacu tylko za udawanie,że sa razem! Wiele gwiazd w USA tak robi, by cos się dzialo,by filmy sie oglądały, by płytki sie sprzedawały. Heidi Klum tez udaje rozwód, bo mąż wydaje nową płytę i chce gwarancji,że się ładnie sprzeda....żal po prostu. Jedni udają związki z wiele młodszymi, bo potzrebują szumu medialnego, inni udają małżeństwa, by ukryć swe prawdziwe orientacje seksualne:Adamczyk, Ibisz itp.
Gość 13 lutego 2012 11:53
Stary rupieć musi płacić za sex obrzydliwe!