Piątek, 17 maja 2013, 12:37

TOP TEN Show biznesu.

prawda
fałsz
TOP TEN Show biznesu.
foto: www.mwmedia.pl
Wczoraj odbyła się trzecia edycja plebiscytu TOP TEN. Podczas imprezy przyznano nagrody osobowościom polskiego show-biznesu. Tradycyjnie nagrodzono 10 osób, a uroczystość odbyła się w Soho Factory.

Zobaczcie kto odebrał te PRESTIŻOWE statuetki

W kategori "Osobowość roku" nagrodzono Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.
Duet prowadzącycy "Dzień Dobry TVN" jurorzy docenili za błyskotliwość, inteligencję i niesamowitą umiejętność rozmawiania z gośćmi.

Za "Debiut roku" uznano wcale już nie taką młodą (35l) Małgorzatę Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu nagrodzona została za "szaleństwo jakie błyskawicznie wywołała w polskich mediach, a także w polskich domach" – czytamy w wyjaśnieniu jurorów

Z kolei Borys Szyc zwyciężył w kategorii "Niezniszczalni". Ten tajemniczo brzmiący tytuł co roku przypada komuś kto mimo negatywnych opinii i przeciwności nie poddaje się i walczy. Jurorzy docenili Szyca, że po tym jak dostał "Węża" NIE ZREZYGNOWAŁ Z AKTORSTWA– SZOK!

W kategorii "Zawsze na szczycie" wygrała Magda Gessler. Faktycznie przy aferze z Doliną Charlotty osiągnęła szczyt – żenady!

W konkursie były jeszcze inne przedziwne kategorie. I tak "Gwiazdą w biznesie" został Michał Żebrowski, a "Gwiazdą Stylu" Małgorzata Soha. Weronikę Rosati nagrodzono w kategorii "Kariera bez granic", a za UWAGA Najważniejsze wydarzenie roku uznano ślub Aleksandry Kwaśniewskiej – brawo Ola!

Komentarze