Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:58

Paula lansuje się na WŁASNEJ CHOROBIE?

prawda
fałsz
Paula lansuje się na WŁASNEJ CHOROBIE?
foto: mwmedia.pl
Paula Ignasiak, piosenkarka, o której ostatnio głośno z powodu borykania się wokalistki z chorobą, oskarżana jest nie tylko przez Internautów, ale również przez znajomych z branży o to, że na własnej chorobie próbuje odbudować swój wizerunek i znowu uczynić się osobą, na jakiej temat jest głośno medialnie.

Skąd w ogóle pomysł na tak wylewne opowiadanie o swoich mękach związanych z rakiem? Na to pytanie dla "Twojego Imperium" odpowiedziała menedżerka Puli, Olga Kosieradzka:

"Powoli dochodzi do siebie po wyniszczającej chemioterapii. Odzyskuje włosy, brwi. Znów zaczyna czuć się kobietą, a nie tylko pacjentką. Co prawda wkrótce czeka ją kolejna operacja, ale Paulla głęboko wierzy, że guzy, które mają być wycięte z jelit, nie są złośliwe, a co za tym idzie, jej wyzdrowienie jest coraz bliższe. Komentarze [Internautów] były przykre. Czuła się zaszczuta. Pisano, że brzydko wygląda, jest źle umalowana i źle śpiewa. A przecież każde jej wyjście na scenę okupione było wielkim cierpieniem. Walczyła z niewyobrażalnym bólem. Ulgę przynosiły jej jedynie kroplówki i zastrzyki z silnych środków przeciwbólowych".

Te tłumaczenia jednak nie zdają się być wystarczające dla męża Ani Wyszkoni - Macieja Durczaka - który jest specjalistą w branży - to także menedżer dawnej wokalistki "Łez".

Mężczyzna mówi otwarcie:
"Być może ona szykuje nową płytę. Nie wiem, czy wyznanie Paulli pomoże innym chorym kobietom, ale na pewno nie zaszkodzi jej karierze (...), akcja służy przypomnieniu artystki, o której od dawna jest cicho".

Zgadzacie się z jego opinią? A może ta wypowiedź jest bezczelna i bezduszna?

foto: mwmedia.pl


A.

Komentarze

Gość 16 stycznia 2012 22:12
Ma facet tupet!
Gość 16 stycznia 2012 22:08
Mysle ze ten komentarz jest beszczelny i nie na miejscu?Swoją zone z brzuchem pod nos wysał na zarobek w sylwestra,pewnie tez zeby boło o niej głosno!!!Piepszysz głupoty łysy!
Gość 16 stycznia 2012 16:12
Niech ten wstretny gość lepiej komętuje żonkę ktora z takim brzuchem jeszcze poleciala na sylwestra zarabiać.