Wtorek, 10 stycznia 2012, 18:39

"Są komiczni, śmieszni, groteskowi"! - Papierska krytykuje jurorów!

prawda
fałsz
"Są komiczni, śmieszni, groteskowi"! - Papierska krytykuje jurorów!
foto: mwmedia.pl
Zwyciężczyni 1. edycji programu Top model nie biega w pocie czoła po wybiegu. Sesje zdjęciowe z jej udziałem także należą do nielicznych. Czym więc aktualnie zajmuje się Papierska?

Modelka od nowego roku zaczęła prowadzić BLOGA! Czyżby ATAK ze strony jurorów zmotywował dziewczynę do działania i obrony? Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Papierska została ostro skrytykowana. Zasugerowano, że nie nadaje się na modelkę, a zwycięstwo odniosła tylko dzięki LITOŚCI.

Dotknięta modelka odpowiada na atak: Chcę poruszyć wątek kochanych jurorów. Ich zachowanie... , jest śmieszne, komiczne, groteskowe... Po tej edycji widać że jednak ten skład nie był najlepiej dobrany co widać w ostatnich publikacjach portali plotkarskich. Różnice ich zachowania między pierwszą a drugą edycją zauważam w jednym zdaniu. W I edycji zachowywali się jakby im zależało na programie. Potraktuje program jak rzecz i powiem w inny sposób... Jurorzy w mojej opinii w I edycji pracowali na to żeby program był ciekawym produktem... W drugiej edycji zaś każdy chciał grać główną rolę w tym produkcie. W taki oto sposób chciałam zakończyć wszelkie spekulacje na temat programu. Cieszę się że dzięki ludziom wysyłającym sms-y mogę robić to co kocham:)

Czy takie przepychanki słowne wyjdą Papierskiej na dobre?
Co sądzicie o jurorach popularnego show?

Komentarze