Sobota, 7 stycznia 2012, 22:19

NAJGORĘTSZE nazwisko 2012!!!

prawda
fałsz
NAJGORĘTSZE nazwisko 2012!!!
Rok 2012 dopiero zaczął się, a Lana Del Rey już została okrzyknięta najbardziej oczekiwanym debiutem roku! Wokalistka ma dopiero 24 lata, ale już wiadomo, że będzie walczyć o to, aby nie być gwiazdką jednego sezonu. I jak najbardziej ma do tego predyspozycje. Jej zmysłowy głos nie może pozostawić słuchaczy obojętnymi!

Posłuchaj utworu „VIDEO GAMES”, który przyniósł jej popularność . Utwór ten został wykorzystany w serialu „Ringer”:Z niecierpliwością czekamy na płytę artystki „Born to Die”, której premiera została zaplanowana na 23 stycznia. Już teraz możemy być pewni, że będzie wielkim hitem w USA. Czy również Polacy dadzą się przekonać niskiemu głosowi Lany? – to się dopiero okaże!

Jednak muzyka to nie jedyne pole, na którym realizuje się Lana Del Rey. W oczekiwaniu na pojawienie się debiutanckiej płyty w sklepach, wokalistka rozpoczęła karierę w modelingu! Podpisała kontrakt z agencją Next Model Management, co oczywiście wywołało falę krytyki. Zarzucono Lanie między innymi to, że nie sprawdziła się w śpiewaniu! Naszym zdaniem, każdy kto słyszał jej utwory, a komu słoń nie nadepnął na ucho potraktuje przygodę z modelingiem, jako uzupełnienie kariery wokalnej Lany.

Najważniejsze jest to, że artystka już teraz pracuje nad tym, aby nie być zaszufladkowaną. Buntuje się przeciwko porównywaniu jej do Nancy Sinatry (córki Franka!). Chociaż obie panie niewątpliwie są podobne wizualnie oraz w podobnie klimatyczny sposób wykonują swoje utwory, to Lana podkreśla, że nigdy nie inspirowała się Nancy i tworzy muzykę we własnym, niepowtarzalnym stylu.

Będziemy oczekiwać na sukcesy Lany Del Rey w tym roku. Szanując natomiast prawo wokalistki do uniknięcia zaszufladkowania pozostawiamy nierozwiązany dylemat: czy jest piękną wokalistką czy zdolną modelką?

BF

Komentarze

Gość 20 stycznia 2012 22:43
jest niesamowita!