Wtorek, 3 stycznia 2012, 09:41

Pippa romansuje z żonatym mężczyzna! SKANDAL!

prawda
fałsz
Pippa romansuje z żonatym mężczyzna! SKANDAL!
Pippa Middleton to rodzona siostra żony księcia Williama, co rzecz jasna zobowiązuje. Musi przestrzegać kanonu dobrych manier. Mimo to, Pippa nie żyje zasadami ustalonymi przez dwór.

Młodsza Middleton jest bardzo popularną kobietą w Wielkiej Brytanii. Każdy jej gest czy słowo analizowane jest szczegółowo. A co dopiero sytuacje, których dopuszcza się mniej wysublimowanych zachowań.

Ostatnio brytyjska dama publicznie pokazywała się u boku syna brytyjskiego miliardera Benjamina Goldsmitha.

Wszystko wygląda jak bajka. Piękna kobieta i bogaty mężczyzna. Jest tylko jeden szkopuł. Pan Goldsmith jest żonaty i dwójkę dzieci.

Królowa Elżbieta zna skutki takiego oficjalnego pokazywania się w towarzystwie żonatego mężczyzny i patrzy na całą sytuację z niepokojem. Czuje, że takie zachowanie może wywołać istny skandal na skalę międzynarodową. Na pewno występuje już zgorszenie u królewskiej rodziny.

DN

Komentarze

Gość 12 stycznia 2012 16:42
nieuzasadniony zachwyt jej urodą jest wywołany tym ze Angielki są brzydkie a ona mimo tego ze urodą nie grzeszy na ich tle wygląda poprawnie.
Gość 4 stycznia 2012 03:34
no to gdzie dowód rzeczowy? Chociaż zdjęcia ich razem? takie bzdury są wypisywane na takich portalach że powiem tak: czekam za ktoś te portale po-zaskarża za wprowadzanie w błąd