Środa, 28 grudnia 2011, 12:26

Mielcarz wstydzi się Polski - dlaczego? Czytaj!

prawda
fałsz
Mielcarz wstydzi się Polski - dlaczego? Czytaj!
foto: mwmedia
Dlatego dobrze czuje się w Stanach Zjednoczonych. Od paru lat Magdalena Mielcarz krąży między Polską a Ameryką, skąd pochodzi jej mąż Adrian Ashkenazy.

Ostatnio modelka spędzała dużo czasu w ojczyźnie, ponieważ najpierw współprowadziła 1. edycję „Top model”, a następnie „The Voice of Poland”.

W styczniowym wydaniu „Twojego Stylu” Mielcarz wyznaje, że gdy jest w Kalifornii, to brakuje jej warszawskiego domu, który „jest najbardziej przytulnym i najbardziej moim miejscem na ziemi".

W Polsce Magdzie podoba się wolniejsze niż w Stanach tempo życia. Chyba Mielcarz nie do końca zdaje sobie sprawę z polskich realiów- w naszej ojczyźnie też wszyscy ciągle gdzieś pędzą. Dajemy jej jednak prawo do własnego zdania ;)

Tym niemniej, modelka widzi wady kraju nad Wisłą. Wstyd jej za Polskę m. in. kiedy widzi w telewizji to, co dzieje się na polskich ulicach w Święto Niepodległości. Takie zachowanie nazywa „niegodnym”. Poza tym, polska polityka jest dla niej żenująca.

Może zamiast narzekać można by coś zrobić, żeby poprawić wizerunek Polski, pani Magdo?

EK

Komentarze

Gość 29 grudnia 2011 04:08
idiotka
Mt13 28 grudnia 2011 17:55
To się głosuje i walczy, by w ojczyźnie było lepiej! A uciekając do Stanów to się może w dupę pocałować. Popierniczona baba. Narzekać każdy umie, a kto umie walczyć, by to zmienić, do cholery jasnej? ;/
Gość 28 grudnia 2011 13:09
A niby co ma zrobić z polskimi uchowanymi gnidami?