Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 23:19

TAJEMNICZE zniknięcia serialowych bohaterów

prawda
fałsz
TAJEMNICZE zniknięcia serialowych bohaterów
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
Śmierć Hanki Mostowiak zmieniła oblicze świata polskich seriali. Nas zainspirowała do stworzenia rankingu 5 najbardziej groteskowych zniknięć bohaterów telenowel.

1. Hanka Mostowiakdesperacja scenarzystów musiała być wprost proporcjonalna do prędkości z jaką mknął samochód zanim uderzył w kartony.

2. Beata z „Klanu” – brak pomysłu na wyłączenie tej postaci z serialu wręcz boli. Udało się wybrnąć jedynie dzięki kampanii społecznej na rzecz rodzin osób zaginionych. Niestety nie spowodowało to, że tajemnicze okoliczności jej śmierci stały się choć trochę mniej tajemnicze.

3. Doktor Burski – scenarzyści „Na dobre i na złe” postanowili standardowo wysłać Jakuba Burskiego za ocean w nadziei, że wróci. Niestety wydało się, że to ściema – ktoś widział go podobno w okolicach Sandomierza.

4. Karolina Brzozowska w „Na wspólnej” – w tym przypadku „misja oceaniczna” okazała się strzałem w 10 - scenarzyści pozbyli się jej tak skutecznie, że Matylda Damięcka zniknęła w mrokach niepamięci.

5. Madzia Marszałek – „M jak miłość” spina klamrą nasz ranking. bohaterka grana przez Anię Muchę odchodziła w chwale – zrobiła coś dobrego dla świata biorąc udział w misji pokojowej.

Nasz ranking jest ciągle otwarty. Które z serialowych zniknięć jest Waszym ulubionym?

Komentarze

Gość 25 grudnia 2011 19:21
sex and sex
Gość 20 grudnia 2011 14:11
Hanka i kartony! ;)
Gość 20 grudnia 2011 14:10
Hanka i kartony! ;)