Niedziela, 18 grudnia 2011, 21:46

"Seks po polsku"

prawda
fałsz
"Seks po polsku"
Zbigniew Izdebski, znany badacz seksualnych zachowań Polaków zakończył kolejny projekt badawczy. Wynika z niego, że Polacy są coraz bardziej uświadomieni w kwestiach seksu. Jednak nie ma powodu, aby spoczywać na laurach – dalsza edukacja w tym temacie jest konieczna!

W związku z zakończeniem badań Izdebski udzielił wywiadu dla jednego z tygodników. Jako specjalista w dziedzinie seksuologii jest bezwzględny w ocenie pożycia seksualnego Polaków. Chociaż większość z nas ocenia swój seks jako satysfakcjonujący – profesor nie pozostawia złudzeń. Według niego z większości polskich sypialni zwyczajnie WIEJE NUDĄ! Nadal lubimy uprawiać seks pod kołdrą, zamiast wypowiedzieć walkę swoim kompleksom. Przyzwyczajeni do częstych w poprzednim ustroju przerw w dostawie prądu, nadal kochamy się przy zgaszonym świetle!

Z badań wynika, że średnia długość członka we wzwodzie, to w naszym kraju 17,2 cm. Spośród 1600 mężczyzn biorących udział w badaniu tylko 237 udzieliło odpowiedzi na to pytanie. Biorąc pod uwagę sporą rozbieżność z wynikami reszty Europy, należy wziąć pod uwagę dwie możliwości. Albo panowie postanowili „podrasować” swoje wyniki, albo odpowiedzi udzielili tylko ci z nich, którzy uważają, że nie mają się czego wstydzić.

Najbardziej żenująca kwestia dotyczy jednak antykoncepcji Polaków. 20% badanych przyznało, że jedną ze stosowanych przez nich metod jest stosunek przerywany! Ulubiona anegdota Izdebskiego na ten temat dotyczy wystąpienia na konferencji zagranicznej. Wzięcie pod uwagę stosunku przerywanego wywołało sprzeciw na sali. Kiedy prowadzący konferencję wyjaśnił, że Zbigniew pochodzi z Polski, przez salę przebiegł pomruk zrozumienia. Wstydźcie się rodacy!

BF
sex

Komentarze

Gość 19 grudnia 2011 23:35
Dlatego nie mam meza Polaka. Zadufane w sobie dupki. Gumki nie zaloza, a tabletek nie chca.... Co za ciemnota. Kurde przeciez moi znajomi jak zaczynali to uprawiali seks przerywany... A mieli po 17 lat i chyba w dzisiejszych czasach mogli dowiedziec sie wiecej o antykoncepcji. A kazdy Polaczek dodaje sobie 2 cm...
Gość 19 grudnia 2011 01:25
niestety ale to prawda
Gość 19 grudnia 2011 00:40
dobry art!
Gość 19 grudnia 2011 00:37
bla bla bla