Piątek, 10 stycznia 2014, 14:15

Męskie imię dla dziewczynki? Według gender, to nie kłopot

prawda
fałsz
Męskie imię dla dziewczynki? Według gender, to nie kłopot
Rewolucja gender zbiera owoce. W wyniku protestów zwolenników ruchu, nie będziemy już nadawać męskich lub żeńskich imion – imiona mają być bezpłciowe!

Gender wywołało wiele zmian w polskiej rzeczywistości. Jedną z nich jest wybór imienia dla nowo narodzonego dziecka. Od teraz, nawet jeśli urodzi ci się Marcin, to i tak będzie mógł zmieniać imię na żeńskie – a dokładnie na Marcina. Nie wiadomo jeszcze, jak rzecz będzie się miała w kwestii dokumentów i dowodów, ale i z tym gender zamierza walczyć.

- Po co wpisywać w dowód płeć i imię właściciela? Imię będzie się zmieniać, w zależności od tego, jaki jest obecnie nastrój danej osoby.

Jak mówią członkowie ruchu, poczucie płci może zmieniać się nawet w zależności od pogody albo tego, co aktualnie leci w telewizji.

- Nie można nikogo zakuwać w kajdany płci! - skandują.

Płci nie będziemy określać w akcie urodzenia czy ślubu. Toalety w szkołach mają być koedukacyjne, tak żeby uczniowie nie musieli wybierać. Zabrania się również mówienia o płci znanych osób czy naukowców, którzy już odeszli z tego świata. Jak argumentują członkowie ruchu – ich płeć biologiczna wcale nie musiała być zgodna z psychiczną, więc mówienie, że Kopernik była kobietą, wcale nie brzmi już jak żart.

Komentarze

Gość 25 stycznia 2014 11:03
I dobrze!