Piątek, 13 września 2013, 12:48

Iphone 5s będzie miał następcę – wersję dla kobiet!

prawda
fałsz
Iphone 5s będzie miał następcę – wersję dla kobiet!
Po wielkim sukcesie iPhone 5s, którego fani wciąż odkrywają, przyszedł czas na kolejny news od Apple'a – firma ogłosiła na oficjalnej konferencji technologicznej w Nowym Jorku, że planuje wersję 5s dla kobiet! Iphone Home!

Iphone Home będzie wersją dedykowaną kobietom. Ma być nowoczesny i dostosowany do trybu życia kobiet na całym świecie. Ma ułatwiać prowadzenie domu, podnosić zadowolenie całej rodziny i ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków.

Najciekawsze opcje, które znajdą się w iPhone Home to m.in. system wyświetlania zachcianek męża – jeśli ukochanemu zachce się piwa, informacja natychmiast wyświetli się na telefonie żony. Ponadto, telefon informuje, kiedy pralka skończy pranie, o tym że śmietnik jest pełny lub za ile dni upływa termin zapłaty rachunków. Najbardziej doceniana przez panie funkcjonalność, to alarm, który uruchamia się w momencie, kiedy na konto męża wpłynie wynagrodzenie.

Iphone Home nie bez powodu otrzymał taką nazwę - najlepiej sprawdza się używany w obrębie domu. Po przekroczeniu progu, włącza się funkcja lokalizowania. Dzięki niej nasz mąż i dzieci, zawsze będą wiedzieć, gdzie się aktualnie znajdujemy.

Komentarze