Czwartek, 25 kwietnia 2013, 11:40

Martyna Wojciechowska – prawie jak MILIONERKA

prawda
fałsz
Martyna Wojciechowska – prawie jak MILIONERKA
foto: www.facebook.com
Na początku kwietnia ruszyła kampania reklamowa nowej linii kosmetyków Soraya Świat Natury. Twarzą marki została znana podróżniczka Martyna Wojciechowska, wiemy ile zarobiła na reklamie!

Niedawno magazyn "Forbes" opublikował listę najcenniejszych polskich celebrytów na której Wojciechowska zajęła dopiero 68 miejsce. Specjaliści wycenili jej potencjalny udział w reklamie na 351 tys. zł, ale dla firmy kosmetycznej była warta dużo więcej. Jak donosi "Fakt" podróżniczka za użyczenie swojej twarzy w serii reklam zarobiła PÓŁ MILIONA !

Akcja, pod hasłem „Pokochaj świat natury!” obecna jest w prasie i telewizji. Spoty utrzymane są w stylistyce programu "Kobieta na krańcu świata". Też podróżuje po najdalszych zakątkach świata i przygląda się codziennemu życiu kobiet. Tutaj jednak skupia się na obserwowaniu codziennej pielęgnacji ciała naturalnymi olejkami i wyciągami z roślin.

Podróżniczka znana jest z miłości do natury a w swoich programach często podkreśla jak ważna jest ochrona środowiska i zagrożonych gatunków. Teraz pozostaje pytanie czy produkcja kosmetyków odbywa się w sposób ekologiczny i skąd pochodzą surowce. Ciekawe czy celebrytka brała to pod uwagę podpisując kontrakt za taką kwotę.

Komentarze