Środa, 2 stycznia 2013, 12:39

Chce ODKUPIĆ SEKS TAŚMĘ Angeliny!

prawda
fałsz
Chce ODKUPIĆ SEKS TAŚMĘ Angeliny!
foto: posh24.com
Angelina Jolie nie zawsze była kochającą i opiekuńczą matką. Aktorka ma za sobą dość mroczną i kontrowersyjną przeszłość. Jak się okazuje podobnie jak Paris Hilton, czy Kim Kardashian, Angelina również MA SWOJĄ SEKS TAŚMĘ!

Aktorka miała bardzo burzliwą przeszłość. Brała narkotyki, w tym heroinę, a na imprezach całowała się z bratem. Jej wizerunek zmienił się, gdy związała się z Bradem Pittem. Teraz jednak, jej niechlubna przeszłość ją dogania.

Jak donosi National Enquirer, kilkanaście lat temu, podczas jednej z narkotykowych imprez nagrano, jak naćpana Angelina uprawia seks. Bradowi bardzo zależy na tym, żeby przechwycić to wideo.

Aktor boi się, że jeśli nagranie wycieknie do sieci ucierpi nie tylko reputacja Angeliny ale również psychika ich dzieci. Brad chce odkupić film oraz zdjęcia z tej imprezy. Podobno zatrudnił nawet detektywów, którzy mieli dowiedzieć się kto jest w posiadaniu tych materiałów. Pitt jest gotowy dać za taśmę 10 milionów dolarów. Nie chce, żeby dzieci miały zniszczone dzieciństwo. Pieniądze nie grają tu roli.

Komentarze