Wtorek, 4 grudnia 2012, 14:43

Brad Pitt w TRÓJKĄCIE Z TYSONEM I JEGO ŻONĄ!

prawda
fałsz
Brad Pitt w TRÓJKĄCIE Z TYSONEM I JEGO ŻONĄ!
foto: mychannel957.com
Mike Tyson jak wiele gwiazd na emeryturze stara się podreperować swój budżet i popularność. Najlepszym sposobem, aby to osiągnąć jest, według niego, opowiadanie o swoim nieudanym małżeństwie z Robin Givens i o szczegółach z ich życia seksualnego.

W rozmowie z tabloidem bokser przyznał, że w trakcie głośnego rozwodu regularnie odwiedzał Robin, aby "uprawiać z nią seks przed spotkaniem na sali sądowej". Podczas jednej z takich "wizyt" zastał u niej w łóżku... Brada Pitta! W tamtym czasie aktor nie był jeszcze ani oddanym ojcem ani mężem Angeliny i lubił ostro zabalować.

Tyson wspomina tę chwilę w wywiadzie.

- Sypialiśmy ze sobą przed rozprawami sądowymi. Pieprzyłem ją, a potem nazywałem świnią, która kradnie mój majątek. Pewnego dnia nakryłem Pitta w łóżku z moją żoną! Wpadłem w szał. Powinieneś zobaczyć jego przerażoną minę - wyznaje bokser.

Nic dziwnego, że aktor przestraszył się nie na żarty. W końcu Tyson znany jest ze swojego agresywnego usposobienia. Aż dziwne, że nie pobił Pitta. Z drugiej strony, ciekawe co na to wszystko Angelina, choć jak pamiętamy, ona też była "niezłym ziółkiem".

foto: lipstickalley.com


foto: gossipbeast.com

Komentarze