Środa, 21 listopada 2012, 15:02

Sexy mama NIE GOTUJE! ZAMAWIA GOTOWE POSIŁKI!

prawda
fałsz
Sexy mama NIE GOTUJE! ZAMAWIA GOTOWE POSIŁKI!
foto: mwmedia.pl
Odkąd Katarzyna Cichopek postanowiła zostać sexy mamą wiele się zmieniło w jej życiu. Musi dbać o swój "sexy" wizerunek, dlatego koniecznością było zrezygnowanie z niektórych zachowań.

I tak Kasia pochwaliła się, że od dawna NIE GOTUJE POSIŁKÓW, NIE ROBI ZAKUPÓW I NIE ZMYWA. A wszystko dzięki zatrudnieniu firmy cateringowej, która codziennie dowozi jej 5 zbilansowanych posiłków.

Usługi profesjonalnej firmy cateringowej nie są tanie. Jak się dowiedzieliśmy celebrytka musi za nie płacić ok 1500 złotych miesięcznie, choć pewnie dostała jakąś zniżkę, zważywszy na to, że promuje ową firmą na swojej stronie internetowej.

Jak widać bycie "sexy mamą" zobowiązuje. Niestety nie każdą panią domu i matkę stać na to, żeby wyręczać się firmą cateringową.

Komentarze

Gość 30 listopada 2012 11:02
smieszne
Jestem gość 25 listopada 2012 00:20
E tam, gadanie. Moją mamę ciągle jeszcze biorą za moją równolatkę, a się nie obijała wcale. W jakieś dwa lata po urodzeniu mnie poszła na siłkę... i tak już zostało :P Cały sekret, to żeby nie siedzieć na fejsie w celu wrzucania milionów fotek dzidziusia.